Pokémon przypadkowo ujawnia cały sezon Dni Społeczności Ponadczasowych Podróży w Pokémon Go

Dni Społeczności Pokémonów

Wycieki informacji są powszechne w przypadku gier Pokémon, ale rzadko zdarza się, aby pochodziły z oficjalnego źródła. Jednak dokładnie to samo wydarzyło się 1 grudnia, kiedy The Pokémon Company przypadkowo ujawniła wszystkie szczegóły trzech wydarzeń z okazji Dnia Społeczności, których jeszcze nie mieliśmy. Dodatkowe informacje o nadchodzących wydarzeniach z okazji Dnia Społeczności w styczniu i lutym 2024 r. zostały przypadkowo dodane do posta na oficjalnej stronie Pokémon, promującego wydanie sezonu zawartości Timeless Travels do Pokémon Go. Mieliśmy jedynie szczegóły dotyczące grudniowego dwudniowego Dnia Społeczności, który stanowi kontynuację tradycja przywracania wszystkich Pokémonów prezentowanych w ciągu ostatnich dwóch lat, była to spora pomyłka – która została już w pełni naprawiona.

Nadchodzące wydarzenia z okazji Dnia Społeczności

Według wstępnych raportów w Dniu Społeczności 6 stycznia Rowlet zapoczątkuje kolejną serię wydarzeń skupiających się na starterach. Oznacza to, że gracze w końcu będą mogli zdobyć Chromatyczny Rowlet i wytrenować wiele Determinacji, a także potwierdza, że ​​Dni Społeczności Littena i Popplio powinny wkrótce nadejść. Gracze są bardzo podekscytowani otwarciem roku przez Rowleta, ale społeczność jest podzielona w związku z Dniem Społeczności Porygon zaplanowanym na 20 stycznia, a także obecnością Chansey na kolejnej regularnej płycie CD zaplanowanej na 4 lutego.

Wydarzenie Porygona jest nazywane „uśpionym” w porównaniu do Rowleta, chociaż niektórzy bardzo entuzjastyczni fani wirtualnych Pokémonów podtrzymują emocje. Mieszane uczucia są związane z obecnością Chansey podczas CD, ponieważ oznacza to, że więcej graczy będzie mogło wyszkolić potężne Blissey do umieszczenia w Siłowniach, co doprowadzi do długich bitew mających na celu ich pokonanie.

Reakcje społeczności

„Każda cholerna Sala będzie teraz miała Blissey na poziomie 50 i Chansey na poziomie 50” – powiedział jeden z Trenerów Pokémonów, dodając, że „zakłóca to scenę w Sali”. » Trwa także debata na temat tego, jakie ruchy z okazji Dnia Społeczności Niantic mogłaby dodać do repertuaru ruchów Blissey i jak mogłoby to wpłynąć na jej żywotność w PvP.

Informacje te zostały usunięte ze strony Pokémon w pewnym momencie po ich opublikowaniu, więc zobaczymy, czy Niantic planuje wprowadzić jakieś zmiany lub udostępnić więcej informacji na temat Dni Społeczności lub Pokémon Go później.

Źródło: www.bing.com