Pokémon przez pomyłkę ujawnia wszystkie Dni Społeczności sezonu Pokémon Go Timeless Journey

Rewelacje na temat nadchodzącego Dnia Społeczności Pokémon

Wycieki informacji na temat gier Pokémon są na porządku dziennym, ale rzadko zdarza się, aby pochodziły z oficjalnego źródła. Jednak dokładnie to samo wydarzyło się 1 grudnia, kiedy The Pokémon Company przypadkowo ujawniła wszystkie szczegóły trzech Dni Społeczności, o których nie mieliśmy jeszcze wszystkich informacji.

Dodatkowe informacje dotyczące wydarzenia z okazji Dnia Społeczności w styczniu i lutym 2024 r. zostały przypadkowo dodane do posta na oficjalnej stronie Pokémon, promując wydanie sezonu zawartości „Timeless Travels” do Pokémon Go. Chociaż mieliśmy tylko szczegóły dotyczące grudniowego Dnia Społeczności, który kontynuuje tradycję przywrócenia każdego Pokémona z poprzednich dwóch lat, był to dość duży błąd, który został od tego czasu w pełni naprawiony.

Szczegóły najbliższych Dni Wspólnoty

W Dniu Społeczności 6 stycznia Rowlet rozpocznie kolejną serię wydarzeń skupiających się na starterach. Oznacza to, że gracze w końcu będą mogli zdobyć Chromatyczny Rowlet i trenować wiele Decidueye. Potwierdza to również, że należy się spodziewać Dni Wspólnoty dla Litten i Popplio.

Gracze są bardzo podekscytowani rozpoczęciem roku z Rowletem, ale społeczność jest podzielona w związku z wydarzeniem z udziałem Porygona 20 stycznia i Chansey 4 lutego. Niektórzy uważają, że wydarzenie Porygona jest mniej ekscytujące w porównaniu z Rowletem, chociaż zagorzali fani wirtualnych Pokémonów nadal zachowują pewien entuzjazm. Opinie na temat Chansey są różne, niektórzy gracze obawiają się zwiększonego użycia Blissey w walce, co wydłuży czas trwania walk w celu ich oczyszczenia.

Usuwanie informacji

Informacje te zostały usunięte ze strony internetowej Pokémon po opublikowaniu ich w Internecie. Czas pokaże, czy Niantic planuje wprowadzić jakiekolwiek zmiany lub udostępnić więcej informacji na temat Dni Społeczności lub Pokémon Go w przyszłości.

Źródło: dotesports.com