Pokémon Go: Znajdź swój głos, poznając nowych przyjaciół

Możesz czuć się zdezorientowany, próbując „zawrzeć nowe znajomości” w Pokémon Go, aby ukończyć specjalne badanie Finding Your Voice. Piąta część questu prosi Cię o zawarcie nowego przyjaciela, ale nie informuje Cię, że musisz to zrobić w określony sposób. Niestety samo dodanie do zdalnych rajdów nie wystarczy.

Jak „zawrzeć nowe przyjaźnie” w Pokémon Go

Aby „zaprzyjaźnić się” w Pokémon Go w ramach specjalnego badania Finding Your Voice, musisz bezpośrednio dodać znajomego, używając jego kodu znajomego, lub zostać dodanym przy użyciu własnego kodu znajomego. Nie ma to większego sensu, ponieważ gospodarze rajdu muszą dodać cię do znajomych, gdy dołączasz do zdalnego rajdu, ale nie liczy się to do twojego celu.

Niestety znalezienie kogoś do dodania może być trudne. Kiedy dostałem to zadanie, byłem już w grze znajomym ze wszystkimi, których znałem, którzy grali w Pokémon Go w prawdziwym życiu. Dlatego trochę się wahałem, co dalej. Na szczęście istnieje strona internetowa, na której gracze mogą umieścić swój kod znajomego na dużej liście. Możesz albo dodać swój kod i poczekać, aż ludzie dołączą do Ciebie, albo wybrać jeden z wielu losowych kodów i dodać go.

Korzyści z zawierania przyjaźni w grze

Wystarczy raz dodać znajomego lub zostać dodanym jako znajomy, aby ukończyć zadanie „znajdź nowego przyjaciela”. Jednakże zawieranie przyjaźni w grze ma wiele zalet:

  • Więcej osób, z którymi można wymieniać prezenty.
  • Więcej trenerów do zapraszania na zdalne rajdy.
  • Mnóstwo ciekawych pocztówek do zebrania.

Ponieważ gracze nie mogą z tobą rozmawiać w grze, nie musisz się martwić toksycznym zachowaniem, więc dodawanie nowych znajomych przynosi same korzyści. Zastanów się nad poświęceniem czasu na dodanie kilku teraz, abyś mógł czerpać korzyści.

Źródło: www.gamerevolution.com