Pokémon Go: Zanurz się w ostatnim sezonie w regionie Paldea!

Niantic w dalszym ciągu wzbogaca Pokémon Go ekscytującymi aktualizacjami sezonowymi. Gracze mają teraz dostęp do regionu Paldea w grze, gdzie mogą spotkać wszystkie urocze i unikalne Pokémony, które zostały wprowadzone podczas premiery gier Scarlet i Violet. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, obejrzyj poniżej oficjalny zwiastun tej aktualizacji. Mamy nadzieję, że zrozumiecie, dlaczego tak bardzo cieszymy się z rozgrywki w tym sezonie!

Co zatem zaplanowało Niantic?

Sezon Przygód Molestowania sprawi, że trenerzy będą aktywni do 1 grudnia. W tym czasie zostaniesz poproszony o wybranie startera regionu poprzez specjalne zadanie badawcze. Kogo wybierzesz z tej uroczej grupy? Rozpalacz wody, Quaxly, rozpalacz ognia, Fuecoco czy starter instalacji, Srigatito? Wybór startera przeniesie Cię na różne etapy zadania z nagrodami unikalnymi dla każdej gałęzi.

A skoro już mowa o nagrodach, masz rzadką okazję na zdobycie własnej Master Ball dzięki limitowanym nagrodom w tym sezonie, które są dostępne do 21 listopada. Master Balls to wyjątkowy przedmiot w świecie Pokémonów, ze specjalną zdolnością do bezproblemowego chwytania KAŻDEGO Pokémona. Tylko pamiętaj, aby zapisać go dla specjalnego Pokémona. Tak rzadkiej nagrody nie należy marnować na łatwe schwytanie, chyba że taki jest Twój styl.

Podczas najazdów na maksymalny poziom w tym sezonie będziesz miał okazję spotkać imponującą Ultra Chimerę Kartanę i Celesteelę. Na podium rajdowym czekają na Was także występy Genesect, a także legendarnych Raikou, Entei i Suicune. W Mega Raidach pojawią się Pokémony takie jak Mega Manectric i Mega Gardevoir.

To nie wszystko !

Ale to nie wszystko, ponieważ Niantic wypełniło wrzesień ekscytującą rozgrywką sezonową. Gdy dzień społeczności już minął, możesz teraz spodziewać się Paldean Adventure, a także Ultra Unlock. Jeszcze w tym miesiącu możesz wziąć udział w Dniu Badań Oddish, Dniu Społeczności Grubbina, Dniu Wylęgu Azurill, Corocznym Spektakularnym Wydarzeniu Psychicznych Pokémonów i wreszcie w Wydarzeniu „Pobawa na zewnątrz”.

Źródło: www.droidgamers.com