Pokemon Go współpracuje z McDonald’s, aby dodać więcej PokeStopów w Kanadzie

Pokemon Go współpracuje z McDonald’s Canada, aby stworzyć sponsorowane PokeStopy

Pokemon Go nie jest pierwszą współpracą z markami, tworząc sponsorowane PokeStopy w kilku firmach w wielu krajach. Teraz połączyli siły z McDonald’s, aby stworzyć sponsorowane PokeStopy w całej Kanadzie. Te sponsorowane PokeStopy oferują ekskluzywne nagrody za obrócenie ich dysków ze zdjęciami, a kanadyjscy fani Pokemon Go będą teraz mogli łapać Pokemony podczas wybierania nuggetsów z kurczaka dzięki temu nowemu partnerstwu.

PokeStopy i Pokémon Gyms w McDonald’s Canada

Dziś Pokemon Go ogłosiło na Twitterze, że wszystkie restauracje McDonald’s w Kanadzie wkrótce staną się PokeStopami, a część z nich stanie się nawet Arenami. To pierwsze partnerstwo Pokemon Go z McDonald’s Canada, w ramach którego pojawi się wiele sponsorowanych PokeStopów. Te lokalizacje będą oferować Trenerom zwykłe nagrody z PokeStopów, takie jak Pokeballe i Jagody, a także będą zawierać sponsorowane zadania Field Research z pożądanymi nagrodami w grze, takimi jak rzadkie Cukierki.

Sponsorowane PokeStopy nie są niczym nowym w grze, która wcześniej współpracowała z takimi markami jak Starbucks, Baskin Robbins i nie tylko. Jednak partnerstwo z McDonald’s jest jednym z pierwszych partnerstw z kanadyjskimi firmami i zwiększy liczbę PokeStopów dostępnych w kraju. Chociaż jest to pierwsza współpraca sieci w Kanadzie, Pokemon Go i McDonald’s współpracowały już wcześniej w innych częściach świata, co rodzi nadzieje na stosunkowo płynne wdrożenie nowych sponsorowanych PokeStopów.

Opierając się na ich poście, w którym napisano, abyśmy uważali na „przyszłe ogłoszenia i inne specjalne promocje”, może to być dopiero początek udanej współpracy pomiędzy Pokemon Go i Golden Arcs. Osobiście marzę o bryłkach w kształcie Pokemonów, ale chyba bardziej prawdopodobne jest, że zobaczymy nagrody w grze.

Źródło: www.bing.com