Pokémon GO wrzesień 2023: wydarzenia, nagrody, Pokémon Paldea i Raidy z Kartaną, Celesteelą i Genesectem

W tym miesiącu na graczy Pokémon GO czekają nowe, ekscytujące przygody, a przez cały wrzesień będzie pojawiać się wiele wydarzeń i aktualizacji. Najważniejszą wiadomością jest pojawienie się Pokémonów 9. generacji, z Pokémon Scarlet i Purple, które będą stopniowo pojawiać się w grze.Ten nowy sezon, zatytułowany „Adventures Everywhere”, zaoferuje trenerom możliwość rozszerzenia swojego Pokédexu i wzięcia udziału w Raidach, Specjalnych Misje, konkursy wystawowe i wiele więcej.

Klasyczne wydarzenie z okazji Dnia Społeczności

Data: 2 września od 14:00 do 17:00 (czasu lokalnego)

Podczas następnego Dnia Społeczności pojawi się starter Pokémon pierwszej generacji, Charmander. W ciągu tych trzech godzin Charmander będzie pojawiał się częściej niż zwykle, a ewoluując w Charizarda, nauczy się szybkiego ataku Smoczego Szponu i naładowanego ataku Pierścienia Ognia. Wydarzenie obejmie także płatne badania specjalne i dodatkowe bonusy, takie jak trzykrotnie więcej Stardust za każdego złapanego Pokémona oraz trzygodzinny czas trwania modułów przynęty i kadzidła.

Przygoda Paldei

Data: 5 września o godzinie 10:00 do 10 września o godzinie 10:00

To wydarzenie będzie poświęcone Pokémonom z regionu Paldea. Następujące Pokémony pojawią się po raz pierwszy: Sprigatito, Floragato, Meowscarada, Fuecoco, Crocalor, Skeledirge, Quaxly, Quaxwell, Quaquaval, Lechonk i Oinkologne. Niektóre z tych Pokémonów można złapać na wolności, inne będą wymagały ewolucji. Dodatkowo dodane zostaną nowe Specjalne Misje Badawcze, Najazdy i Wyzwania Kolekcjonerskie, aby uczynić to wydarzenie jeszcze bardziej ekscytującym.

Ultra Bonus: Paldea

Data: 10 września o 10:00 do 15 września o 20:00

To specjalne wydarzenie zostanie aktywowane z okazji Pokémon GO Fest 2023. Pojawią się nowe Pokémony z regionu Paldea, takie jak Nymble, Lokix, Pawmi, Pawmo, Pawmot, Bombbirdier, Frigibax, Arctibax i Baxcalibur. Niektóre z tych Pokémonów będą dostępne na wolności, podczas gdy inne będą wymagały ewolucji. Wykonując tymczasowe zadanie schwytania Lechonka, gracze będą mogli również zdobyć dodatkowe nagrody, takie jak moduły złotej przynęty, punkty doświadczenia i Stardust w poczwórnej ilości za każdego schwytanego Pokémona.

Inne wydarzenia

Oprócz tych głównych wydarzeń, przez cały wrzesień będą odbywać się inne wydarzenia. Oto niektóre z nadchodzących wydarzeń:

– Dziwny dzień badawczy: 17 września od 14:00 do 17:00

– Psycho-show: od 20 września o godz. 10.00 do 24 września o godz. 20.00

– Dzień Społeczności: 23 września od 14:00 do 17:00

– Eksploruj podczas gry: od 27 września o 10:00 do 2 października o 20:00.

– Dzień wylęgu Azurilla: 30 września od 14:00 do 17:00.

Nowa piłka mistrzowska

W nadchodzących miesiącach gracze będą mieli okazję zdobyć nowy Master Ball, najpotężniejszy rodzaj Poké Balla, jaki istnieje. Aby to zrobić, musisz zakończyć tymczasowe wyszukiwanie przed 21 listopada. To zadanie będzie obejmowało takie cele, jak schwytanie 1000 Pokémonów, wygranie 60 rajdów, wyklucie 30 jaj, złapanie 100 różnych Pokémonów i wiele więcej. Gdy wszystkie cele zostaną zrealizowane, gracze otrzymają w nagrodę Master Ball.

Naloty we wrześniu 2023 r

Raidy będą okazją do zmierzenia się z potężnymi Raid Bossami przez cały wrzesień. Następujące Pokémony będą wśród Raid Bossów:

– Kartana (półkula północna): od 1 września do 9 września

– Celesteela (półkula południowa): od 1 września do 9 września

– Kartana (półkula południowa): od 8 września do 16 września

– Celesteela (półkula północna): od 8 września do 16 września

– Genesect: od 16 września do 23 września

– Raikou: od 23 września do 6 października

– Entei: od 23 września do 6 października

– Suicune: od 23 września do 6 października

Wrześniowe Mega Przyzwanie

Mega Summons będzie również dostępne we wrześniu, z mniejszą liczbą Pokémonów niż w poprzednich miesiącach. Oto Mega-Pokémony, które będą dostępne:

– Méga-Élekable: od 1 września do 16 września

– Méga-Gardevoir: od 16 września do 6 października

Podświetlanie Pokémonów

Co tydzień Pokémon będzie prezentowany przez godzinę, z częstszymi występami i specjalnymi bonusami. Oto Pokémony, które zostaną wyróżnione we wrześniu:

– Wooper: 5 września od 18:00 do 19:00 (podwójne punkty doświadczenia za ewolucję Pokémonów)

– Mankey: 12 września od 18:00 do 19:00 (podwójne cukierki za każdego złapanego Pokémona)

– Girafarig: 19 września od 18:00 do 19:00 (podwójne punkty doświadczenia za każdego złapanego Pokémona)

– Growlithe: 26 września od 18:00 do 19:00 (podwójny Stardust za każdego złapanego Pokémona)

Nagrody badawcze we wrześniu 2023 r

Wypełniając misje badawcze w terenie, gracze będą mogli zdobyć pieczątki. Po siedmiu znaczkach gracze otrzymają zestaw nagród, w tym Poké Balle, Berries, Kamienie Ewolucji oraz szansę na złapanie jednego z następujących Pokémonów: Bagon, Farfetch’d, Furfrou, Goomy, Larvitar lub Sableye.

Skorzystaj z tych wydarzeń, aby wzbogacić swoje wrażenia z gry i złapać spektakularne nowe Pokémony w Pokémon GO. Nie przegap przygód, które czekają na Ciebie we wrześniu!

Źródło: www.ruetir.com