Pokemon Go: wkrótce darmowy Master Ball!

Gracze Pokemon Go będą mieli okazję zdobyć kolejny Master Ball, choć nie będzie to łatwe.

Wyjątkowe wydarzenie

Master Ball to jeden z najbardziej kultowych przedmiotów w serii Pokemon, który powróci do Pokemon Go podczas nowego wydarzenia. Wydarzenie Catching Wonders rozpoczyna się we wtorek, 14 maja o 10:00 czasu lokalnego i będzie obejmować nowe badania mistrzowskie. Badania te będą bezpłatne dla wszystkich graczy i nie będą miały daty ważności, co oznacza, że ​​gracze będą mogli je ukończyć we własnym tempie. Dobra wiadomość, ponieważ Masterwork Research może być bardzo czasochłonne: ci, którzy kupili w zeszłym roku Masterwork Research Shiny Jirachi, wiedzą, że jego ukończenie wymaga wiele wysiłku!

Jak zdobyć kolejną Master Ball w Pokemon Go

W tej chwili nie wiemy, na czym będzie polegać Master Ball Masterwork Research ani ile etapów będzie trzeba wykonać. Wiemy tylko, że gracze mogą spodziewać się dodatkowych nagród, w tym spotkań z Pokemonami, Stardust, Jagody i XP. Najwyraźniej standardowe nagrody. Jednak Master Balls są niezwykle rzadkie w Pokemon Go, więc jest to świetna nagroda dla tych, którzy chcą zainwestować wymagany czas i wysiłek.

Oprócz uruchomienia badań Master Ball Masterwork Research, Catching Wonders skupi się na łapaniu Pokemonów. Przez cały czas trwania wydarzenia gracze będą mogli skorzystać z kilku bonusów, w tym 10 razy więcej PD i 5 razy więcej Stardust za pierwsze zdobycie tego dnia. Gracze otrzymają także 10 razy więcej PD za obrócenie pierwszego dysku ze zdjęciami danego dnia, czy to na Arenie, czy w PokeStopie. Spotkania z zadaniami Field Research będą także okazją do zdobycia Gwiezdnego Pyłu, a także różnych rodzajów Poke Balli. Chociaż badania nad arcydziełami będą dostępne przez cały czas, poszukiwania cudów zakończą się 19 maja o 20:00 czasu lokalnego.

Dzień badań stada razem

Krótko przed rozpoczęciem Catching Wonders gracze mogą spodziewać się wydarzenia skupionego wokół Pokemonów typu latającego. Dzień badawczy Flock Together odbędzie się w sobotę, 11 maja, w godzinach od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Podczas wydarzenia gracze, którzy ukończą zadania związane z badaniami terenowymi, będą mieli okazję spotkać się z Pokemonami, takimi jak Doduo, Hoothoot, Rufflet, Spearow i Taillow. W tym czasie gracze będą mieli zwiększoną szansę na spotkanie Błyszczącego Pokemona. Pokemony typu latającego również pojawią się na wolności podczas wydarzenia, ale wygląda na to, że będą miały standardową stawkę za pojawienie się Shiny Pokemon.

Gracze mogą znaleźć więcej spotkań z tymi Pokemonami, kupując bilet na wydarzenie Timed Research. Bilet będzie kosztować 1,00 dolara, a Pokemony, które gracze napotkają podczas wykonywania zadań Timed Research, będą miały taki sam wskaźnik Błysku, jak gdyby ukończyli zadania Field Research. Czytelnicy powinni pamiętać, że płatne badania czasowe wygasną o 17:00, kiedy zakończy się reszta wydarzenia.

Źródło: www.bing.com