Pokemon GO Wingull Spotlight Hour: wskazówki dotyczące skutecznego przechwytywania

Przewodnik po godzinach reflektorów Pokemon GO Wingull

W czerwcu gracze Pokemon GO będą kontynuować swój marsz, prezentując najlepsze momenty. Ostatnim potworem na bloku jest Pokemon Wingull. Dość wyjątkowy ptak, Pokemon GO Wingull Featured Hours, pozwoli trenerom schwytać tę bestię przez określony czas. Jednakże, podobnie jak w przypadku wszystkich innych Pokemonów, pozostaniesz w ciemności, chyba że będziesz wiedział, co robić i jak je złapać. Nie martw się, czytaj dalej, ponieważ przygotowaliśmy dla Ciebie nasz dedykowany przewodnik Wingull Featured Times!

Polecana godzina i bonus specjalny w Pokemon GO Wingull

Podobnie jak Pokemon Makuhita, godzina Wingulla jest podobna pod względem czasu i podejścia. Godzina polecania Pokemon GO Wingull rozpoczyna się 11 czerwca 2024 r. od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego. Kiedy więc zalogujesz się do Pokemon GO, nagle zobaczysz na mapie mnóstwo Wingulli, gotowych do schwytania.

I tak, w tych czasach masz szansę schwytać Błyszczącego Wingulla. Będziesz miał szansę spotkać takiego, gdy zwiększy się częstotliwość jego pojawiania się. Pamiętaj jednak, że ich błyszczące wskaźniki pojawiania się są zawsze takie same, więc wszystko zależy od twojego szczęścia.

Tak czy inaczej, jeśli grasz w ciągu wskazanej godziny, możesz zdobyć dobre nagrody w Pokemon GO. Za Godzinę Polecaną Wingulla możesz zdobyć 2x Cukierki Trenera. Jeśli więc chcesz złapać Pokemona lub przedmiot, jest to najlepszy wybór do rozważenia jutro w grze.

Przydatne wskazówki dotyczące łapania Wingulla

Teraz, gdy znasz już godziny i nagrody za złapanie Wingulla w Pokemon GO, przyjrzyjmy się kilku wskazówkom sugerowanym przez społeczność, aby zwiększyć Twoje szanse na złapanie Wingulla:

1. Chodzenie spawnuje Pokemona

Chyba wszyscy wiemy, że w Pokemon GO chodzi przede wszystkim o chodzenie. Im więcej chodzisz, tym większa szansa na pojawienie się Pokemona. Jak zawsze, moją najlepszą sugestią dotyczącą godziny polecania Pokemon GO Wingull byłoby dużo chodzenia. Poważnie, spaceruj jak najwięcej. Ponieważ jest to czas wyróżniony, wykonanie nawet siedmiu kroków powinno spowodować pojawienie się Wingulla tuż obok. Wykorzystaj ten czas na pokonanie określonego dystansu pieszo, łapiąc Pokemona.

2. Szybkie przechwytywanie jest Twoim przyjacielem

Ta metoda jest przeznaczona specjalnie dla trenerów, którzy chcą złapać jak najwięcej Wingulli. Ukończenie spotkania związanego ze schwytaniem zajmuje około 16 sekund. Nie chcemy tego, bo mamy tylko godzinę. Dlatego najlepiej jest zastosować metodę szybkiego przechwytywania.

Na szczęście łatwo jest wiedzieć, jak z niego korzystać. Jednym palcem trzymasz ikonę jagody lub ikonę Pokeballa, a drugim rzucasz Pokeballem. Gdy zobaczysz, że Pokeball uderza w Pokemona, zwolnij przycisk ikony i natychmiast kliknij przycisk ucieczki w lewym górnym rogu. Zobaczysz Pokemona dodanego do twojej drużyny. Przyzwyczajenie się do tego zajmie trochę czasu, więc sugeruję trochę poćwiczyć przed rozpoczęciem wskazanej godziny.

3. Używaj jagód podczas randek

Jagody są Twoim najlepszym przyjacielem podczas każdego spotkania z Pokemonami. Zwiększają produkcję cukierków do przechwytywania, zwiększają szanse na przechwytywanie itp. Jeśli więc podczas swoich przygód spotkasz Wingulla, użyj na nim Framby Berry. Zwiększa to Twoje szanse na natychmiastowe złapanie Pokemona, nie pozwalając mu uciec.

4. Zaopatrz się w Poke Balls

Jak można się spodziewać, Poke Balle w Pokemon GO są siłą napędową gry. Chociaż możesz używać ich tyle, ile chcesz, ich ilość jest ograniczona. Więc jeśli Pokemon ucieknie, praktycznie zmarnowałeś tę szansę.

Sugeruję więc odwiedzanie Poke Stops i gromadzenie jak największej liczby Poke Balli. Super i Mega Poke Balls są jeszcze bardziej przydatne, pozwalają złapać Pokemona z mniejszą szansą na ucieczkę. Jeśli więc zauważysz, że potwór ciągle ucieka przed czerwonymi Poke Ballami podczas wskazanej godziny Pokemon GO Wingull, użyj zamiast tego Mega Ball!

5. Zrób sobie kadzidło, aby przyciągnąć Wingulla

Ostatnią wskazówką, jaką mogę ci dać, aby zwiększyć swoje szanse na spotkanie Shiny Wingulla w Pokemon GO, jest użycie dostępnego kadzidła. Daily Adventure Incense przyciąga wszystkie dzikie Pokemony do Twojej lokalizacji na 15 minut. Jak sama nazwa wskazuje, gra oferuje graczom jedno darmowe kadzidło dziennie. Możesz jednak kupić więcej Kadzideł o lepszym czasie trwania, zdobywając PokeCoins.

Cóż, mam nadzieję, że jesteście teraz gotowi na Godzinę Polecaną Pokemon GO Wingull! Daj mi znać w komentarzach poniżej, jeśli uda Ci się schwytać Błyszczącego Wingulla.

Jakie są właściwości Wingulla w Pokemon GO? Wingull to Pokemon typu Wodnego/Latającego, z unikalnymi mocnymi i słabymi stronami. Może dobrze walczyć z Pokemonami typu Ziemnego i jest odporny na Pokemony typu Walczącego, Robaczego, Stalowego, Ognistego i Wodnego. Jest jednak słaby przeciwko Pokemonom typu Rock i Electric.

Źródło: beebom.com