Pokémon Go w języku hindi: weź udział w nowym wydarzeniu „Aao Khele” w Indiach

Ważna wiadomość dla fanów Pokémon Go w Indiach i poza nimi: hitowa gra AR firmy Niantic jest wreszcie dostępna w języku hindi. Gra obsługuje wiele języków, dzięki czemu gracze mogą rozpocząć przygodę jako trener Pokémonów w wybranym przez siebie dialekcie. Teraz użytkownicy języka hindi mogą korzystać z tej samej funkcji, która będzie regularnie ulepszana i aktualizowana.

Wydarzenie specjalne Aao Khele Pokémon Go

Aby uczcić pojawienie się języka hindi w grze, Niantic organizuje wydarzenie Aao Khele Pokémon Go, które potrwa do 14 października do godziny 20:00 czasu lokalnego. To wydarzenie oferuje kilka zajęć, w których mogą wziąć udział indyjscy gracze.

Badania terenowe

Po pierwsze, przeszukanie terenu daje szansę na spotkanie trzech oryginalnych Pokémonów starterów: Bulbasaura, Charmandera i Squirtle’a. Dodatkowo trenerzy mogą także otrzymać cukierki i mega energię do swoich ewolucji.

Wyszukiwanie na czas

Badania czasowe również trwają i po ich ukończeniu umożliwiają otrzymanie cennych nagród, takich jak gwiazdki, rzadkie cukierki i superinkubatory. Dodatkowo gracze będą mogli złapać Lokhlassa i Snorlaxa, a być może także ich wersje chromatyczne.

Inne bonusy i nagrody

Oprócz tego wszyscy gracze w Indiach otrzymają kilka bonusów, dzięki którym wydarzenie będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Wszystkie kadzidła będą działać dwa razy dłużej, gracze otrzymają dwa razy więcej Serc Towarzyszy ze swoim towarzyszem, a także będzie szansa na spotkanie z Torgamme poprzez zrobienie migawek w grze.

Aby uzyskać więcej bonusów, sprawdź te kody odzyskiwania Pokémon Go!

Weekendowy zestaw usprawnień

Co więcej, weekendowy zestaw ulepszeń będzie dostępny do końca roku. Zawiera badania czasowe, które nagradzają graczy specjalnym pakietem zawierającym Jagody Framby, Jagody Nanana, Jagody Nanana, Kadzidło, Pokéballe i Superballe.

Rozpocznij swoją przygodę już teraz w języku hindi, pobierając Pokémon Go za darmo, klikając wybrany link poniżej. Jest to darmowa gra z możliwością zakupów w aplikacji.

Źródło: www.bing.com