Pokemon Go w języku hindi: Pokémon staje się Desi dzięki Niantic

Firma Pokemon wzmacnia swoje zaangażowanie na rynku indyjskim, zmieniając nazwy ponad 800 Pokemonów w języku hindi. We współpracy z Niantic firma The Pokemon Company ogłosiła wprowadzenie na rynek aplikacji mobilnej Pokémon GO w języku hindi. Ogłoszenie to następuje z okazji obchodów wczorajszego Dnia Hindi, 14 września. Hindi jest szóstym językiem w Azji i piętnastym językiem na świecie, w którym zlokalizowana została gra. Wiele Pokémonów zostało również przemianowanych na hindi, aby poprawić wygodę użytkownika.

Pokémon Gos Desi

Aby zaspokoić potrzeby stale rosnącej indyjskiej społeczności fanów, The Pokemon Company zdecydowała się wzmocnić swoje zaangażowanie na rynku indyjskim, zmieniając nazwy ponad 800 Pokemonów w języku hindi. Dzięki temu Pokémony będą jeszcze bardziej znane indyjskim fanom. Każdy może teraz odwiedzić oficjalną stronę Pokédexu, aby uzyskać dostęp do nowych nazw w języku hindi, a wkrótce będzie mógł wyszukiwać informacje i szczegóły dotyczące wszystkich Pokémonów w języku hindi.

Premiera Pokémon GO w języku hindi

Opierając się na niesamowitej miłości do tych stworzeń, która przekracza granice i bariery językowe, The Pokemon Company i Niantic połączyły siły w 2016 roku, aby uczynić łapanie Pokemonów bardziej realistycznym i znajomym, korzystając z rzeczywistości rozszerzonej (AR) i umieszczając ekskluzywne Pokémony w różnych lokalizacjach, inspirując ludzi aby odkryć więcej i dołączyć do społeczności fanów na całym świecie.

Aby jeszcze bardziej wzbogacić doświadczenie Pokémon GO społeczności indyjskiej, The Pokemon Company i Niantic dodały teraz obsługę języka hindi do popularnej na całym świecie gry. To ekscytujące wydarzenie pozwoli graczom zanurzyć się w uniwersum Pokémon GO.

Omar Tellez, wiceprezes ds. rynków wschodzących w Niantic, powiedział w związku z ogłoszeniem: „Niantic w dalszym ciągu angażuje się w budowanie globalnej społeczności, która przekracza granice, a dodanie obsługi języka hindi jest świadectwem niezachwianego zaangażowania firmy w Indie i ich stale rozwijający się rynek gier. publiczność. Wersja Pokémon GO w języku hindi będzie promować integrację, zachęcać do zaangażowania i umożliwiać większej liczbie graczy rozpoczynanie przygód w Pokémon GO. Od premiery gry w 2016 roku dodaliśmy ponad pięć lakh Pokéstopów w Indiach, a firma organizuje także kilka aktywacji naziemnych. Jesteśmy pewni, że ten krok, który podjęliśmy z The Pokemon Company, pomoże nam jeszcze bardziej poszerzyć naszą bazę odbiorców w kraju. »

Dodatkowo, aby uczcić lokalizację w języku hindi, Niantic organizuje także specjalne, trwające miesiąc wydarzenie dla graczy z Indii. To wydarzenie w grze jest wypełnione ekscytującymi funkcjami, takimi jak badania terenowe, badania ograniczone czasowo i bonusy ze specjalnymi nagrodami.

Aby ułatwić dostęp Trenerom w całym kraju, Pokémon GO zmieniło także ceny pakietów monet w Google Play i Apple Store oraz wprowadziło ekskluzywną walutę bonusową dla sklepu internetowego Pokémon GO, potwierdzając w ten sposób swoje zaangażowanie na rynku indyjskim.

Wspólne marzenie – krótki film celebrujący więzi rodzinne

Aby uczynić tę okazję jeszcze bardziej wyjątkową dla indyjskich fanów, The Pokemon Company idzie o krok dalej, wypuszczając krótki film zatytułowany „The Journey of One Dream” w języku hindi, tamilskim, telugu i bengalskim. Historia kręci się wokół ojca i jego syna, co potwierdza znaczenie więzi rodzinnych. Film można oglądać na oficjalnym kanale YouTube Pokémon Asia od dzisiaj, 15 września.

Takato Utsunomiya, dyrektor operacyjny The Pokemon Company, powiedział o indyjskiej społeczności fanów: „Od samego początku atrakcyjność Pokemonów wykraczała poza pokolenia i kultury, stając się globalnym fenomenem, który jednoczy ludzi poprzez radość z zabawy i odkrywania. Indie to jeden z naszych kluczowych rynków. Wierzymy, że lokalizacja w języku hindi stanowi punkt wyjścia w długiej podróży. Chcemy mocno zadomowić się w Indiach dzięki naszej długoterminowej wizji i mamy nadzieję dalej wzbogacać świat Pokémonów, ramię w ramię ze społecznością fanów Pokémon. »

Koncentracja na Indiach będzie się nasilać, a Pokémon jest zdeterminowany, aby zdobyć coraz więcej serc w tym kraju. Bądź na bieżąco, ponieważ w przyszłości planowanych jest wiele ekscytujących zajęć w Indiach!

Źródło: www.bing.com