Pokemon GO uznane za najlepszą obecną grę w Google Play w 2023 r

Pokemon GO zdobywa tytuł „Najlepszej aktualnej gry” w konkursie Google Play Awards 2023 w Indiach

Pokemon GO, popularna gra mobilna wykorzystująca rzeczywistość rozszerzoną opracowana przez firmę Niantic, zdobyła prestiżowy tytuł „Najlepszej aktualnej gry” w konkursie Google Play Awards 2023 w Indiach. To wyróżnienie jest znaczącym osiągnięciem gry, która od siedmiu lat dostarcza graczom rozrywki. Sukces gry można przypisać jej zdolności do dostarczania wciągających wrażeń w rzeczywistości rozszerzonej, unikalnemu połączeniu technologii i silnemu poczuciu interakcji ze społecznością, które przemawia do milionów trenerów, zarówno w Indiach, jak i na całym świecie.

Zaangażowanie Niantic na rzecz miłośników Pokemonów

Od swojej premiery w 2016 roku Niantic wykazało duże zaangażowanie w angażowanie entuzjastów Pokemonów na całym świecie i zachęcanie ich do eksploracji otoczenia w poszukiwaniu wirtualnych stworzeń. Firma nieustannie dąży do ulepszenia wrażeń z Pokemon GO, wprowadzając ekscytujące funkcje, wydarzenia, nagrody w grze i innowacyjne, regularne aktualizacje, dzięki którym rozgrywka jest świeża i wciągająca dla trenerów. Ponadto firma Niantic dodała niedawno obsługę języka hindi w Pokemon GO, mając na celu zwiększenie atrakcyjności gry dla szerszej publiczności w Indiach.

Reakcje Omara Telleza na tę nagrodę

Omar Tellez, wiceprezes ds. rynków wschodzących w Niantic, wyraził swoje podekscytowanie nagrodą, mówiąc: „Uznanie Pokemon GO za najlepszą grę do biegania w Google Play w Indiach jest celebracją ducha współpracy, który definiuje Niantic i naszą niesamowitą społeczność. To uznanie odzwierciedla ciągłą miłość naszych trenerów i społeczności, która rośnie z każdym rokiem, odkąd przedstawiliśmy grę światu w 2016 roku.

Podczas swojego przemówienia Tellez wyraził wdzięczność indyjskim trenerom za ich wkład w społeczność Pokemon GO. Wspomniał także, jak bardzo był szczęśliwy, widząc nowych trenerów odkrywających świat Pokemonów. Zdobycie tytułu „Najlepszej bieżącej gry” nie tylko pokazuje ciągłą popularność gry, ale także podkreśla wspólną pasję globalnej społeczności Pokemon GO. Gra oferuje wieczną przygodę, która przekracza granice geograficzne i zaprasza graczy ze wszystkich środowisk do doświadczenia rzeczywistości rozszerzonej w wyjątkowy sposób.

Ponieważ społeczność Pokemon GO świętuje to osiągnięcie, przypomina się graczom, aby podczas gry zwracali uwagę na swoje otoczenie i postępowali zgodnie z wytycznymi lokalnych władz ds. zdrowia.

Źródło: www.bing.com