Pokemon Go ujawnia szczegóły Dnia Społeczności Chansey

Kolejna szansa, aby złapać Chansey musującą w lutym

Po przypadkowym wycieku w grudniu Niantic w końcu ogłosiło trzeci i ostatni Dzień Społeczności sezonu Timeless Travels w Pokemon Go. Tym razem wydarzenie skupi się na Chansey i zaoferuje graczom większą szansę na znalezienie błyszczącej wersji tego Pokémona.

Dzień Społeczności odbędzie się w niedzielę 4 lutego od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Jak zwykle, gracze mogą spodziewać się znacznie częstszego pojawiania się Chansey na wolności i mają większą szansę na znalezienie błyszczącej wersji Chansey.

Jak wygląda musująca Chansey?

Standardowy kolor Chansey to jasnoróżowy z ciemnoróżowymi akcentami na końcach uszu, w torebce i na stopach. Wersja błyszcząca zamienia jasny róż na bardzo jasnozielony, a ciemny róż na ciemniejszą zieleń. Zdjęcie musującej wersji Chansey można znaleźć poniżej.

Ta kolorystyka jest znacznie bardziej wyjątkowa niż błyszczące wersje Happiny i Blissey, które są tylko nieco jaśniejszymi odmianami ich standardowego wyglądu.

Bonus z okazji Dnia Społeczności Chansey

Fani Pokemon Go mogą spodziewać się kilku bonusów podczas Dnia Społeczności Chansey. Przechwycenia dadzą podwójne cukierki, a gracze powyżej 31 poziomu będą mieli podwójną szansę na zdobycie XL cukierków. Moduły przynęt i kadzidła użyte podczas wydarzenia wystarczą łącznie na trzy godziny. Między 14:00 a 22:00 gracze będą mogli dokonać dodatkowego specjalnego handlu, a transakcje będą wymagały połowy ilości Stardust. Gracze będą także mogli znaleźć naklejki z motywem Chansey w prezentach, PokéStopach i sklepie.

Gracze, którzy nie mogą wziąć udziału w normalnych godzinach Dnia Społeczności, będą mogli zobaczyć Chansey pojawiającą się w czterogwiazdkowych rajdach od 17:00 do 22:00 czasu lokalnego. Jeśli nalot się powiedzie, sala zostanie zaatakowana przez Chansey przez 30 minut później. Błyszczące Chanseys będą pojawiać się z tą samą częstotliwością, co w godzinach Dnia Społeczności. Ważne jest, aby pamiętać, że te rajdy można wykonywać tylko lokalnie, a nie za pomocą zdalnej przepustki rajdowej.

W lutym nie odbędzie się klasyczny Dzień Społeczności, chociaż wydarzenie zaplanowano na 11 lutego.

Czy nie możesz się doczekać Dnia Społeczności Chansey w Pokemon Go? Co sądzicie o jego wersji musującej? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na Twitterze pod adresem @Marcdachamp lub na Instagramie pod adresem @Dachampgaming!

Źródło: www.bing.com