Pokemon GO ujawnia pierwszą połowę obchodów Halloween 2023

Październik to jeden z najlepszych miesięcy na grę w Pokémon Go dzięki wielu wydarzeniom o tematyce Halloween organizowanym przez Niantic. Zwykle mega świętowanie dzieli się na dwie części i w końcu otrzymaliśmy informacje na temat pierwszej części imprezy Halloween w grze AR.

Pokémon Go Halloween 2023 Część I

Pierwsza część wydarzenia Pokémon Go Halloween 2023 odbędzie się w dniach 19–26 października. Przywróci przerażające atrakcje, remiks muzyki z Lavander Town, świąteczny wystrój i mnóstwo Pokémonów typu duchów. Nowicjuszami, na których warto zwrócić uwagę, są Greavard i jego ewolucja, Houndstone, Pokémon Ghost Dog.

Wyszukiwanie według czasu i wyszukiwanie w terenie

Najlepszym sposobem na zdobycie nowego Pokémona jest wzięcie udziału w Badaniu Czasu. Koncentruje się on na schwytaniu Greavarda i będzie dostępny do końca miesiąca. Drugie wyszukiwanie obejmie spotkania ze Spiritombem i innymi Pokémonami z motywem Halloween. Dodatkowo do zdobycia są badania terenowe z Misdreavusem i Phantumpem.

Jeśli to nie wystarczy, trenerzy mogą również kupić Halloween Special Time Search za 5,00 USD lub lokalną równowartość. Zawiera różne zadania, które nagradzają graczy spotkaniami z Phantumpem i Alolanem Meowthem, a także pozą awatara z motywem Halloween.

Bonusy i gadżety

Inne podobne gadżety znajdziesz w sklepie. Gracze znajdą maskę Yamaska, kostium Cofagrigusa, głowę Cofagrigusa, głowę Phantumpa i perukę Greavarda. PokéStopy będą oferować naklejki, a abonenci Amazon Prime Gaming będą mogli także otrzymać Time Research z cennymi nagrodami.

Trenerzy mogą także skorzystać z wielu bonusów eventowych, które będą dostępne w trakcie imprezy. Łapanie Pokémonów z ładnymi, dużymi i doskonałymi połowami zapewnia dodatkowe cukierki i cukierki XL. Jajka wylęgowe dadzą także 2x więcej cukierków i jeszcze więcej cukierków XL.

Czas chodzić od drzwi do drzwi ze swoim ulubionym Pokémonem. Druga połowa wydarzenia rozpocznie się w ostatnim tygodniu października. Pobierz teraz Pokémon Go za darmo.

Źródło: www.bing.com