Pokémon GO ujawnia klasyczne Pokémony na Dzień Społeczności w styczniu 2024 r

Niantic ogłasza kolejne wydarzenie z okazji Dnia Społeczności Pokémon GO

Niantic właśnie ogłosiło, że Porygon będzie głównym Pokémonem wydarzenia z okazji Dnia Społeczności, które odbędzie się 20 stycznia w Pokémon GO. To wydarzenie da graczom większą szansę na złapanie Chromatycznego Porygona. Dodatkowo będą mogli ewoluować Porygon2 w Porygon-Z i uzyskać ekskluzywny atak Tri Attack.

Klasyczne wydarzenie z okazji Dnia Społeczności

Nowy klasyk z okazji Dnia Społeczności odbędzie się 20 stycznia i będzie zawierał Porygon typu normalnego. Tego dnia Porygon będzie częściej pojawiał się na wolności, a gracze Pokémon GO będą mogli uzyskać ekskluzywny atak poprzez ewolucję Pokémona.

Klasyczne wydarzenia z okazji Dnia Społeczności i Dnia Społeczności

Zazwyczaj Niantic organizuje dwa wydarzenia z okazji Dnia Społeczności w miesiącu. Pierwszy Dzień Społeczności w 2024 r. odbędzie się 6 stycznia, a zaledwie dwa tygodnie później odbędzie się Klasyczny Dzień Społeczności. Klasyczne wydarzenia z okazji Dnia Społeczności są okazją do złapania Pokémonów z poprzednich wydarzeń, które fani mogli przeoczyć.

Bonusy eventowe

W przeciwieństwie do typowych wydarzeń z okazji Dnia Społeczności, w nadchodzącym klasycznym wydarzeniu z okazji Dnia Społeczności nie będzie żadnych specjalnych bitew rajdowych. Gracze będą jednak mogli cieszyć się ograniczonymi bonusami, takimi jak 3x XP za łapanie Pokémonów, modułami Lure i Kadzidłem, które będą działać przez trzy godziny, a także możliwością schwytania Smeargle’a w Pokémon GO po zrobieniu kilku zdjęć.

Źródło: www.bing.com