Pokemon GO: rób zdjęcia swoim Pokemonom i przeżyj rzeczywistość na nowo dzięki GO Snapshot.

Odkrywanie Pokemonów dzięki GO Snapshot

Kampania „Odkryj na nowo” w Pokemon GO

W każdym miesiącu Pokemon GO oferuje liczne kampanie związane z tematyką bieżącego miesiąca lub pory roku. Wydarzenia te oferują kilka aktualizacji i nowych funkcji, które zapewnią graczom maksymalne emocje. Jednak jedna z aktualizacji wywołała lekkie niezadowolenie wśród graczy, zmieniając wygląd awatarów w grze.

Nowa funkcja migawki GO

Rozpoczęta w kwietniu kampania Pokemon GO Rediscover doczekała się różnych aktualizacji. Czwarta i ostatnia aktualizacja, zatytułowana „Rediscover Your Reality”, wprowadziła do gry nową funkcję o nazwie GO Snapshot. Ta funkcja pozwala graczom dodać do jednego zdjęcia maksymalnie trzy pokemony, a gra oferuje nawet sugestie dotyczące wykorzystania pokemonów według GameRant. Pokemony można ustawiać w dowolny sposób, bawić się zabawką, a zdjęcia można nawet później edytować.

GO Snapshot: uchwyć rzeczywistość

Ta funkcja zapewnia jeszcze więcej zabawy w podróży, gdzie gracze mogą robić unikalne zdjęcia w różnych miejscach odwiedzanych podczas swoich przygód. Ta funkcja sprawia, że ​​Pokemon GO jest jeszcze bardziej realistyczny i jest jedną z najlepszych aktualizacji w historii.

Oto lista informacji o łatce kampanii Pokemon GO „Odkryj swoją rzeczywistość na nowo”:

Zmiany w Pokemon GO: Odkryj na nowo swoją rzeczywistość

– Wskazuj, ustawiaj i rób zdjęcia Pokémonów dzięki ulepszeniom GO Snapshot!

– Aby uzyskać dostęp do GO Snapshot, wybierz element Camera w swoim ekwipunku lub dotknij ikon Camera w Pokédexie lub menu.

– Po raz pierwszy na swoich zdjęciach możesz umieścić maksymalnie trzy Pokémony! Możesz wybrać dowolne trzy Pokémony lub sprawdzić dostępne zestawy imprezowe. Zestawy grupowe to wyróżnione sugestie, które mogą zainspirować Twoją fotografię!

– Możesz umieścić Pokémona ze swojego zdjęcia na ziemi, na przedmiocie lub w powietrzu – w końcu możesz zrobić zdjęcie określonego Pokémona w locie! Możesz także użyć nowej zabawki, aby przyciągnąć uwagę swojego Pokémona.

– Gotowy do ponownego oglądania? Wyjdź z widoku migawki GO, aby odkryć swoje zdjęcia w rzeczywistości rozszerzonej, które możesz upiększyć wszelkiego rodzaju dekoracjami!

– Inne aktualizacje obejmują tryb zdjęć seryjnych, który wykonuje serię zdjęć AR, oraz timer, który opóźnia wykonanie zdjęcia AR. Nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć wszystkie Wasze zdjęcia, więc nie wahajcie się i udostępnijcie je!

Wreszcie Pokemon GO jest dostępny na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Źródło: gameranx.com