Pokemon GO rewolucjonizuje sposób, w jaki użytkownicy Androida mogą realizować kody promocyjne – Załaduj grę

Nowy system odzyskiwania kodu dla graczy Pokémon GO na Androidzie

Dla zapalonych graczy Pokémon GO na Androidzie ważna wiadomość będzie miała wpływ na to, w jaki sposób trenerzy będą mogli odzyskać swoje „kody promocyjne”. Począwszy od przyszłego tygodnia Niantic będzie wprowadzać zmiany w procesie realizacji transakcji dla graczy korzystających z tych konkretnych urządzeń.

Od 13 lutego 2024 r. urządzenia z Androidem nie będą już mogły zbierać kodów promocyjnych w aplikacji. W przyszłości użytkownicy będą musieli przejść przez sklep internetowy Pokémon GO, aby odebrać swoje oferty.

Firma stwierdziła: „Mamy nadzieję, że będzie to łatwe przejście dla trenerów i zapewni każdemu kompleksowe rozwiązanie! Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące procesu realizacji kodu promocyjnego, odwiedź Centrum pomocy Niantic, aby uzyskać więcej informacji. »

Opcje dla graczy posiadających konto Pokémon Trainer Club

W artykule podkreślono także możliwość dla trenerów posiadających konto Pokémon Trainer Club połączenia swojego konta Pokémon GO z innym dostawcą, aby mogli zbierać oferty i logować się do sklepu.

Należy pamiętać, że pobieranie kodów promocyjnych w aplikacji było wcześniej możliwe tylko na urządzeniach z systemem Android. Z drugiej strony użytkownicy iOS zawsze musieli polegać na stronie internetowej, aby pobrać te kody. Aby zdobyć te ekskluzywne kody, bądź na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami specjalnymi Niantic i sponsorowanymi współpracami.

Więcej informacji: https://x.com/NianticHelp/status/1756061789685449166?s=20

Źródło: www.loadthegame.com