Pokemon Go Psychic Cup (Grand League) – Lista rankingowa na wrzesień 2023

Przygotuj się na spektakularne wydarzenie z nową edycją Psychic Cup w Pokemon Go.Zawody te dają graczom możliwość wykorzystania swojego ulubionego Pokemona typu Psychic przeciwko innym graczom. Jednak nie wszystkie Pokemony są najlepsze w tej rywalizacji. W tym przewodniku przedstawiamy listę najlepszych Pokemonów, których możesz użyć w Psychic Cup w Pokemon Go.

Najlepsza lista stron trzecich dla Psychic Cup Pokemon Go

Psychic League ma pewne wymagania, które odróżniają ją od standardowych zawodów Pokemon Go.W Psychic Cup (Grand League) wszyscy gracze mogą używać tylko Pokemonów z CP 1500 lub mniejszym.Te Pokemony muszą być typu Psych. Pomimo klasyfikacji jako Pokemon typu psychicznego, Mew jest zbanowany w tej lidze i nie można go używać w twojej drużynie.

Aby pomóc Ci określić najlepszego Pokemona do użycia w Psychic Cup Pokemon Go, stworzyliśmy kilka list zewnętrznych dla trzech Pokemonów, których możesz używać w swojej drużynie. Te listy osób trzecich są podzielone na trzy kategorie: Lider Zespołu, Zastępca i Zakończający.

Najlepszy lider drużyny w Psy Cup

Lider Twojego zespołu to pierwszy Pokemon, którego użyjesz w swojej drużynie Pokemon Go. To on rozpocznie bitwę i powinien mieć przyzwoite statystyki ataku i obrony, aby móc utrzymać się, nawet jeśli oznacza to wyeliminowanie przynajmniej jednego Pokemona. Jeśli twój przeciwnik ma Pokemona, który jest bardzo skuteczny przeciwko niemu, nie wahaj się przejść na opcję wymiany lub wykończenia. Zawsze rezerwuję przynajmniej jedną tarczę dla tego Pokemona.

PoziomPokemonS
Alolański Raichu, Bruxish, Galarian Slowking, Gardevoir i Victini
MA
Galarian Rapidash, Latios, Malamar, Slowbro i Slowking
B
Claydol, Cresselia, Galarian Slowbro, Jirachi i Wobbuffet
VS
Bronzong, Girafarig, Lunatone, Medicham i Solrock
D
Exeggcute (Cień), Gallame, Hypnomad, Slowpoke i Xatu (Cień)

Najlepszy substytut Pucharu Wróżki

Następnie mamy zastępczego Pokemona. W Pokemon Go jest to wybór, który ma ogromną siłę ataku, przy niewielkiej obronie. Twój zastępczy Pokemon powinien być gotowy do zastąpienia lidera drużyny w każdej chwili i zazwyczaj jest używany do przytłoczenia przeciwnika. Zwykle rezerwuję co najmniej jedną tarczę dla tego Pokemona, ale możesz chcieć użyć dwóch, jeśli nie możesz oszczędzić jednej dla swojego przywódcy.

PoziomPokemonS
Alolański Raichu, Bruxish, Galarian Rapidash, Malamar i Victini
MA
Bronzong, Gardevoir (Cień), Girafarig, Slowbro i Slowking
B
Cresselia, Jirachi, Latios, Medicham i Wobbuffet
VS
Delphes, Gardevoir, Hypnomade, Lunatone i Solrock
D
Alakazam, Gallame, Metagross, Pan Mime i Xatu

Najlepszy wykonawca Pucharu Psy

Ostatni Pokemon, który omówimy, to Pokemon kończący. Pokemon kończący grę jest zwykle ostatnim, który pojawia się w twojej drużynie Pokemon Go, to twoja ostatnia linia obrony. Powinien mieć znaczną statystykę obrony, która sprawi, że będzie trudny do pokonania i przytłoczenia, a nigdy nie zaszkodzi upewnić się, że ma możliwie najwyższe zdrowie. Zwykle nie rezerwuję tarczy dla tego, ponieważ uważam, że twoja tarcza działa najlepiej dla twojego lidera lub zastępczego Pokemona, ale może się to różnić w zależności od twoich meczów Pokemon Go.

PoziomPokemonS
Alolański Raichu, Galarian Rapidash, Hypnomad, Malamar i Victini
MA
Delfy, Galarian Articuno, Galarian Slowking, Latias i Slowbro
B
Bronzong, Galarian Slowbro, Lugia, Lunatone i Solrock
VS
Bruxish, Golem, Latios, Lugia i Medicham
D
Claydol, Girafarig, Oranguru, Ramoloss i Uxie

Źródło: www.gamepur.com