Pokémon GO przedstawia pierwszą część swojego wydarzenia Halloween

Przygotuj się na Halloween dzięki zupełnie nowemu wydarzeniu w Pokémon GO!

Nowy Pokémon i błyszcząca wersja

W piątek 13-go Niantic ogłosiło pierwszą część wydarzenia Halloween dla Pokémon GO w 2023 roku, która obejmie pojawienie się nowego Pokémona w błyszczącej wersji!

Pokémon typu duchowego dziewiątej generacji, Greavard, wraz ze swoją ewolucją Houndstone, po raz pierwszy pojawi się w grze, co czyni go 26. i 27. Pokémonem z regionu Paldea w Pokémon GO. Ponadto Pokémon Phantump będzie miał swoją błyszczącą wersję w zapowiedzi. Podczas wydarzenia zwiększona zostanie także częstotliwość pojawiania się Duchów, Trucizn i Mrocznych Pokémonów.

Transformacja estetyki gry

Oprócz nowych Pokémonów, uniwersum Pokémon GO zostanie przekształcone, aby uczcić tę upiorną okazję. Remiks słynnej muzyki Lavandii będzie podkładem muzycznym, PokéStopy i Siłownie zostaną upiornie udekorowane, a gracze będą mieli nowe możliwości dostosowania do zakupu w sklepie w grze.

Bezpłatne wyszukiwania w określonym czasie

W przypadku aktywności, badania czasowe na temat wydarzenia będą dostępne bezpłatnie dla graczy. Jedna z nich polega na łapaniu Pokémonów typu Ghost, a gracze zostaną nagrodzeni spotkaniami z Houndstonem i Stardustem. Drugi skupia się na Pokémonie typu Duch Spiritomb i jego 108 duchach. Gracze, którzy ukończą te misje, spotkają Spiritomba i inne Pokémony typu Duch, z potencjalną szansą na zdobycie Błyszczącego Spiritomba!

Płatne wyszukiwania w określonym czasie i partnerstwo z Amazon Prime Gaming

Dostępne będą również płatne wyszukiwania czasowe. Badanie zatytułowane „Bilet smakołyków” zapewnia nagrody, takie jak dwa inkubatory, pozę awatara inspirowaną Halloween, a także dodatkowe spotkania z Phantumpem, zapewniając większe szanse na uchwycenie tej nowej, błyszczącej wersji!

Wreszcie Pokémon GO nawiązał współpracę z Amazon Prime Gaming, aby przeprowadzić jeszcze więcej badań w określonym czasie! Od 16:00 PDT 16 października 2023 r. do 17 listopada 2023 r. o 9:59 czasu PST członkowie Amazon Prime Gaming będą mogli skorzystać z tego wyszukiwania. Po jego ukończeniu otrzymają wcześniejszy dostęp do przedmiotu awatara Wig Greavard.

Uroczystości rozpoczną się 19 października

Pozostała część uroczystości rozpocznie się 19 października 2023 r. o godzinie 10:00 czasu PST. Ponieważ jest to dopiero pierwsza część dwuczęściowego wydarzenia Halloween, gracze Pokémon GO mogą spodziewać się jeszcze większej zabawy w nadchodzących tygodniach.

Źródło: games.mxdwn.com