Pokémon GO przedstawia pierwszą część obchodów Halloween 2023

Październik to miesiąc pełen ekscytacji dla graczy Pokémon Go, ponieważ Niantic przygotowuje się do organizacji corocznych wydarzeń o tematyce Halloween. W tym roku obchody będą podzielone na dwie części i właśnie otrzymaliśmy informację, czego możemy się spodziewać w pierwszej części obchodów.

Upiorne zajęcia i Pokémony typu duchowego

Halloween 2023, część I Pokémon Go odbędzie się w dniach 19–26 października i obiecuje przywrócić szereg upiornych zajęć i świątecznych dekoracji. Gracze otrzymają także specjalny remiks muzyki z Lavender Town, który doda grze niesamowitej atmosfery. Jednak najważniejszym wydarzeniem wydarzenia jest niewątpliwie obfitość Pokémonów typu duchów, które będą dostępne.

Wśród Pokémonów typu duchów, które zadebiutują podczas tego wydarzenia, znajduje się Greavard i jego ewolucja, Pokémon Houndstone, Duchowy Pies. Na te dwa Pokémony zdecydowanie warto zwrócić uwagę, ponieważ wprowadzą one do gry nowy poziom emocji.

Badania czasowe i badania terenowe

Aby zdobyć te nowe, upiorne Pokémony, gracze powinni skupić się na ukończeniu zadań badawczych w określonym czasie. Jednorazowe badania będą skupiać się w szczególności na złapaniu Greavarda i będą dostępne przez cały październik. Drugie badanie czasowe zapewni możliwość spotkania Spiritomba i innych Pokémonów z motywem Halloween.

Oprócz badań czasowych do wykonania będą także zadania związane z badaniami terenowymi. Wykonując te zadania, gracze będą mieli szansę spotkać Pokemony takie jak Misdreavus i Phantump.

Specjalne Halloweenowe badania czasowe i zakupy gadżetów

Dla trenerów poszukujących dodatkowych wrażeń dostępna będzie specjalna oferta Halloween Timed Research w cenie 5,00 USD lub jej lokalna równowartość. Te specjalne badania będą składać się z różnych zadań, za które gracze otrzymają spotkania z Phantumpem i Alolanem Meowthem, a także pozę awatara inspirowaną Halloween.

Gracze mogą również odwiedzić sklep w grze, aby znaleźć więcej gadżetów związanych z Halloween. W sklepie dostępne będą takie przedmioty jak maska ​​Yamask, kostium Cofagrigusa, głowa Cofagrigusa, głowa Phantumpa i peruka Greavarda. Co więcej, PokéStopy będą rozdawać naklejki podczas wydarzenia, dodając jeszcze więcej przedmiotów kolekcjonerskich do przeżycia Halloween.

Dla graczy, którzy subskrybują Amazon Prime Gaming, dostępne będzie ekskluzywne badanie czasowe, oferujące cenne nagrody.

Bonusy i nagrody związane z wydarzeniami

Podczas wydarzenia Halloween trenerzy będą mogli skorzystać z różnych bonusów związanych z wydarzeniem. Na przykład złapanie Pokémona za pomocą Ładnych Rzutów, Świetnych Rzutów i Doskonałych Rzutów zapewni dodatkowe Cukierki i Cukierki XL. Dodatkowo z jaj wylęgowych otrzymasz 2x Candy i jeszcze więcej Candy XL.

Czas wczuć się w ducha Halloween i udać się na cukierek albo psikus ze swoim ulubionym Pokémonem. Wypatrujcie drugiej połowy wydarzenia Halloween, które rozpocznie się w ostatnim tygodniu października. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, pobierz teraz Pokémon Go za darmo i dołącz do uroczystości Halloween.

Źródło: www.bing.com