Pokémon GO przedstawia pierwszą część obchodów Halloween 2023.

Październik to jeden z najlepszych miesięcy na grę w Pokémon Go dzięki wielu wydarzeniom o tematyce Halloween organizowanym przez Niantic. Zwykle wielkie świętowanie jest podzielone na dwie części i w końcu otrzymaliśmy informacje o tym, co czeka nas w pierwszej części imprezy Halloween w grze AR.

Pokémon Go Halloween 2023 Część I

Pierwsza część Pokémon Go Halloween 2023 odbędzie się w dniach 19–26 października. Przywróci przerażające atrakcje, zremiksowaną wersję muzyki z Lavender Town, świąteczne dekoracje i mnóstwo Pokémonów typu Ghost. Dwoma nowicjuszami, na których warto zwrócić uwagę, są Greavard i jego ewolucja, Houndstone, Pokémon Duch Pies.

Badania zaplanowane w celu uzyskania nowego Pokémona

Najlepszym sposobem na zdobycie nowego Pokémona jest wzięcie udziału w badaniach ograniczonych czasowo. Koncentrują się one na schwytaniu Greavarda i będą dostępne do końca miesiąca. Drugie wyszukiwanie zaoferuje spotkania z Spiritombem i innymi tematycznymi Pokémonami. Dodatkowo do zgarnięcia są badania terenowe z Misdreavusem i Phantumpem.

Jeśli to nie wystarczy, Trenerzy mogą również kupić Halloweenowe specjalne badania czasowe za 5,00 USD lub równowartość w ich lokalnej walucie. Zawiera różne zadania, które nagradzają graczy spotkaniami z Phantumpem i Alolanem Meowthem, a także pozą awatara z motywem Halloween.

Specjalne przedmioty Halloween i bonusy związane z wydarzeniami

Inne podobne cuda znajdziesz w sklepie. Gracze znajdą maskę Yamaska, kostium Cofagrigusa, głowę Cofagrigusa, głowę Phantumpa i perukę Greavarda. Pokéstopy będą oferować naklejki, a abonenci Amazon Prime Gaming będą mogli także zdobyć Timed Research z cennymi nagrodami.

Trenerzy mogą także skorzystać z wielu bonusów eventowych, które będą dostępne w czasie wakacji. Łapanie Pokémonów dobrymi, świetnymi i doskonałymi rzutami zapewnia dodatkowe cukierki i duże cukierki. Jajka wylęgowe dadzą także 2x więcej cukierków i jeszcze więcej cukierków XL.

Czas chodzić od drzwi do drzwi ze swoim ulubionym Pokémonem. Druga część powinna rozpocząć się w ostatnim tygodniu października. Pobierz teraz Pokémon Go za darmo.

Źródło: www.bing.com