Pokémon GO: prosta wskazówka dotycząca regularnego zbierania komórek Zygarde na drogach

Szukasz komórek Zygarde’a w Pokémon GO? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Prosta, ale skuteczna wskazówka, która działa za każdym razem. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby stać się prawdziwym mistrzem polowania na komórki Zygarde’a.

Ukończ specjalne badania

Na początek, jeśli nie spotkałeś jeszcze Zygarde’a, musisz ukończyć trzeci segment badań specjalnych „Od A do Zygarde”. Po zdobyciu nagród będziesz miał okazję spotkać Zygarde’a w jego 10% postaci i otrzymać Kostkę Zygarde’a. Ta kostka będzie Twoim niezbędnym narzędziem do zbierania większej liczby komórek Zygarde’a.

Korzystaj z tras Pokémon GO

Komórki Zygarde odnajduje się dzięki nowej funkcji wprowadzonej w grze: Trasom. Kiedy idziesz Trasą, zwróć uwagę na małe zielono-żółte ikony, które wyróżniają się wśród obecnych Pokémonów. To są komórki Zygarde, których szukasz.

Niezawodna technika

A teraz oto TO, co może sprawić, że Twoje poszukiwania Komórek Zygarde’a będą dziecinnie proste. Gdy będziesz około 100 metrów od końca trasy, zatrzymaj się, zamknij grę, a następnie otwórz ją ponownie i uruchom ponownie trasę. Zrób kilka kroków w kółko, a powinieneś spotkać Cell.

Każda Ścieżka oferuje tylko trzy ekskluzywne Komórki Zygarde, oprócz standardowych Pokémonów. Komórki mogą pojawiać się losowo w tych trzech lokalizacjach. Te ekskluzywne rozpoznasz po zielono-żółtych ikonach, podczas gdy inne Pokémony będą tymi, które zwykle spotykasz.

Podziel się swoim doświadczeniem

Wypróbuj tę wskazówkę i daj nam znać, czy zadziałała w Twoim przypadku! Nie możemy się doczekać, aby usłyszeć Twoje historie i przygody z Zygardem.

Źródło: www.futuregamereleases.com