Pokemon GO: Pokemony z Kanto dominują w grze, gracze są sfrustrowani.

Wprowadzenie: Fani Pokemon GO zastanawiają się nad dominacją spawnów regionu Kanto w grze, a także problemami z lagami występującymi w GO Battle League i rajdach.

Fani Pokemon GO są obecnie zbulwersowani dominacją Pokemonów Kanto, które wydają się atakować pulę spawnów gry. Masowa obecność Pokemonów Generacji 1 z regionu Kanto w Pokemon GO jest częstym obszarem niepokoju fanów, a chociaż nowy sezon w pewnym stopniu złagodził problemy, wydaje się, że wszystko wróciło do normy.

Ostatnie kilka tygodni było dla fanów Pokemon GO kolejką górską emocji, ponieważ gracze musieli uporać się z niezwykle frustrującymi błędami pomiędzy ekscytującymi wydarzeniami. W rzeczywistości ostatnie badanie wykazało również, że Pokemon GO było najpopularniejszą grą z błędami, co nie jest tytułem godnym pozazdroszczenia. W tym kontekście użytkownik Pokemon GO podsumował wszystkie problemy, z jakimi boryka się obecnie społeczność fanów.

Redditor zwraca również uwagę, że gracze doświadczyli wielu problemów z lagami w GO Battle League po wydaniu aktualizacji biomu. W rzeczywistości Niantic wyłączył nawet aktualizację biomu dla jednego turnieju, aby poprawić wydajność w GO Battle League. Wydaje się, że problem dotyczy również rajdów, ponieważ według doniesień gracze są automatycznie wyrzucani. Chociaż użytkownik podkreśla również błąd związany z uruchamianiem Pokéballa, który pojawił się niedawno, problem ten został niedawno naprawiony w aktualizacji Pokemon GO.

To tylko niektóre z problemów, z którymi borykają się gracze, ponieważ od czasu do czasu pojawia się wiele innych mniejszych błędów. Z drugiej strony gracze zwrócili uwagę, że obfitość spawnów w Kanto pozwala im schwytać więcej Rattaty i Magikarpów w celu zdobycia medali. Dotyczy to medali Fisher i Youngster. Fisher wymaga od graczy zdobycia 1000 Magikarpów w zamian za platynę, ale muszą ważyć 30 funtów lub więcej. Z drugiej strony Youngster potrzebuje tej samej liczby rattat, ale ich waga musi wynosić 2,41 kg lub mniej. Sama liczba graczy Pokemonów, którzy muszą złapać, sprawia, że ​​zdobycie tych dwóch medali w Pokemon GO jest niezwykle trudne. Ponieważ wkrótce zaplanowano kilka interesujących wydarzeń, okaże się, czy Niantic zmieni spawnowanie w grze.

Źródło: www.bing.com