Pokémon Go pojawia się w języku hindi wraz z wydarzeniem Aao Khele w Indiach

Ważna wiadomość dla fanów Pokémon Go w Indiach i innych krajach: słynna gra AR firmy Niantic jest wreszcie dostępna w języku hindi. Gra obsługuje wiele języków, dzięki czemu gracze mogą rozpocząć przygodę jako trener Pokémonów w wybranym przez siebie dialekcie. Teraz użytkownicy języka hindi mogą korzystać z tej funkcji, która będzie regularnie ulepszana i aktualizowana.

Wydarzenie Aao Khele Pokémon Go

Aby uczcić pojawienie się języka hindi w grze, Niantic organizuje wydarzenie Aao Khele Pokémon Go, które potrwa do 14 października do godziny 20:00 czasu lokalnego. Oferuje kilka zajęć i wydarzeń, w których mogą brać udział indyjscy gracze.

Pola wyszukiwania i wyszukiwanie tymczasowe

Po pierwsze, istnieje pole wyszukiwania, które pozwala spotkać trzy oryginalne Pokémony startowe: Bulbasaura, Charmandera i Squirtle’a. Dodatkowo trenerzy mogą także otrzymać cukierki i mega energię do swoich ewolucji.

Badanie Czasu jest również aktywne i oferuje nagrody, takie jak Gwiazdy Pyłu, rzadkie cukierki i Super Inkubatory dla tych, którzy je ukończą. Dodatkowo gracze będą mieli okazję schwytać Lokhlassa i Snorlaxa, a także być może ich wersje chromatyczne.

Bonusy i kody realizacji

Oprócz tego wszyscy gracze w Indiach otrzymają kilka bonusów, dzięki którym wydarzenie będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujące. All Incense będzie trwać dwa razy dłużej, gracze będą zdobywać Buddy Hearts dwa razy szybciej, a także będzie szansa na spotkanie Torkoala podczas robienia Go Snapsots.

Aby uzyskać więcej bonusów, sprawdź te kody realizacji Pokémon Go!

Weekendowy zestaw wzmacniający

Wreszcie, weekendowy zestaw wzmacniający będzie dostępny do końca roku. Zawiera wyszukiwanie czasu, które nagradza specjalny pakiet zawierający Złote Framby, Framby Nanana, Framby Nanana, Kadzidło, Poké Balls i Super Balls.

Rozpocznij swoją przygodę już teraz w języku hindi, pobierając Pokémon Go za darmo, klikając wybrany link poniżej. To darmowa gra z możliwością zakupów w aplikacji.

Źródło: www.bing.com