Pokemon Go pojawia się w języku hindi wraz z wydarzeniem „Aao Khele” w Indiach

Ważna wiadomość dla fanów Pokémon Go w Indiach i gdziekolwiek indziej: hitowa gra AR firmy Niantic jest wreszcie dostępna w języku hindi. Gra obsługuje wiele języków, dzięki czemu gracze mogą rozpocząć przygodę jako trener Pokémonów w wybranym przez siebie dialekcie. Teraz użytkownicy języka hindi mogą korzystać z tej funkcji, która będzie regularnie ulepszana i aktualizowana.

Wydarzenie specjalne: Aao Khele Pokémon Go

Aby uczcić pojawienie się języka hindi w grze, Niantic organizuje wydarzenie Aao Khele Pokémon Go, które potrwa do 14 października do godziny 20:00 czasu lokalnego. Podczas tego wydarzenia odbędzie się kilka zajęć, w których będą mogli wziąć udział gracze z Indii.

Najpierw odbędą się badania terenowe, które zaoferują spotkania z trzema oryginalnymi Pokémonami startowymi: Bulbasaurem, Charmanderem i Squirtle. Dodatkowo trenerzy będą mogli pozyskać cukierki i mega energię do swoich ewolucji.

Badania czasowe również trwają i oferują cenne nagrody, takie jak spadające gwiazdy, rzadkie cukierki i superinkubatory dla tych, którzy je ukończą. Dodatkowo gracze będą mieli okazję schwytać Lokhlassa i Snorlaxa, a także ich możliwe błyszczące wersje.

Oprócz tego wszyscy gracze w Indiach otrzymają kilka bonusów, dzięki którym wydarzenie będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Całe Kadzidło będzie trwać dwa razy dłużej, gracze będą zdobywać Serca Towarzyszy dwa razy szybciej, a także istnieje szansa na spotkanie Torkoala podczas robienia zdjęć.

Aby uzyskać więcej bonusów, sprawdź te kody nagród Pokémon Go!

Weekendowe zestawy wzmacniające

Wreszcie jest weekendowy zestaw doładowania, który będzie dostępny do końca roku. Gracze będą mieli za zadanie ukończyć wyszukiwanie w określonym czasie, aby wygrać nagrodę specjalną zawierającą Framby Berries, Nanana Berries, Nanana Berries, Incense, Poké Balls i Super Balls.

Rozpocznij swoją przygodę już teraz w języku hindi, pobierając Pokémon Go za darmo, klikając wybrany link poniżej. Jest to darmowa gra z możliwością zakupów w aplikacji.

Źródło: www.pocketgamer.com