Pokémon GO: olśniewająca nowa ewolucja dla Rockruff już 6 stycznia

Pokémon GO: nowe wydarzenie, którego nie można przegapić!

Nowy Rok dopiero się rozpoczął, a Niantic, Inc. zaplanowało już wiele świeżej zawartości i wydarzeń dla Pokémon GO, które zostało wydane ponad siedem lat temu w 2016 roku. W 2024 roku planowane jest duże wydarzenie z okazji debiutu różnych postaci, deweloper i wydawca nie tracą czasu, aby zapewnić długowieczność gry.

Fani gry wykorzystującej rzeczywistość rozszerzoną będą zachwyceni, gdy dowiedzą się, że na horyzoncie pojawia się kolejne wydarzenie o nazwie Lustrous Odyssey. Podobnie jak większość aktualizacji, ta również zawiera kilka zabawnych niespodzianek.

Rockruff zyskuje nową formę w nadchodzącym wydarzeniu Pokémon GO

Pokémon GO wprowadza kolejną ewolucję Rockruffa podczas wydarzenia Lustrous Odyssey.

Dwa dni temu, 2 stycznia, firma Niantic, Inc. ogłosiła rozpoczęcie wydarzenia Lustrous Odyssey na oficjalnej stronie Pokémon GO, wyjaśniając dokładnie, czego fani mogą spodziewać się po kolejnym rozdziale pod względem świeżej zawartości. Największą wiadomością dewelopera i wydawcy jest pojawienie się zupełnie nowej formy ewolucji ukochanego Pokémona o imieniu Rockruff.

To zmierzchowa forma Lycanroca, która pojawi się na początku wydarzenia w następnej grze.

Lycanroc Form Dusk, rzadka ewolucja, której nie można przeoczyć

Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem Niantic, Inc., wszyscy trenerzy Pokémonów powinni „patrzeć w zachodzące słońce”, ponieważ forma Zmierzchu Lycanroca nie będzie zbyt powszechną ewolucją. W rzeczywistości ta wyjąca, ewoluowana forma będzie ograniczona tylko do „niektórych” podstawowych Rockruffów, które mogą się wykluć lub które można spotkać.

Obecnie Pokémon może przekształcić się tylko w dwie formy: Midday i Midnight Lycanroc, więc jest to świetna okazja, aby odblokować kolejną rzadką odmianę ewolucji w GO.

Dla graczy, którzy nie mogli się doczekać wydarzenia Lustrous Odyssey w Pokémon GO, rozpocznie się ono za kilka dni od 10:00 w sobotę 6 stycznia i potrwa do 20:00 w środę 10 stycznia, przy czym oba przedziały czasowe opierają się na „ czasu lokalnego” gry. W ciągu następnych czterech dni gracze będą mieli mnóstwo czasu na wyklucie się lub spotkanie rzadkich Rockruffów zdolnych ewoluować w formę Twilight Lycanroc.

Pokémon Wilk będzie dostępny tylko przez ograniczony czas, dlatego najlepiej jest go zdobyć jak najszybciej.

Lustrous Odyssey przyniesie także mnóstwo innej zawartości

Wydarzenie Lustrous Odyssey obejmie także liczne bonusy i inne aktualizacje zawartości.

Oprócz nowo wyewoluowanego Lycanroca, który zadebiutuje w grze, wydarzenie Lustrous Odyssey umożliwi także Trenerom Pokémon ewolucję Błyszczącego wariantu postaci w Shiny Dusk Lycanroc, co jest nową funkcją wprowadzoną przez zespół. Pojawią się także nowe „Specjalne badania dotyczące ponadczasowych podróży”, które będą stanowić drugą część „Sezonowej specjalnej historii badawczej”, która trwa już od jakiegoś czasu.

Podczas tej części wydarzenia gracze otrzymają „zadania”, a jeśli się powiedzie, otrzymają nagrody, takie jak wiele przedmiotów, mnóstwo doświadczenia i gwiezdnego pyłu, a także większą szansę na spotkanie rzadkiego Rockruffa.

Dodatkowo, kilka „Dzikich” Pokémonów będzie spotykanych z większą częstotliwością, w tym Gastly, Spinarak, Teddiursa, Solrock i Fomantis.

Podczas wydarzenia jest także szansa na spotkanie jeszcze rzadszych Pokémonów, w tym Espeona i Umbreona, a także mnóstwo błyszczących wariantów wszystkich wyżej wymienionych postaci.

Podobnie jak inne wydarzenia w GO, Lustrous Odyssey również zawiera własne rajdy, podzielone na jednogwiazdkowe i trzygwiazdkowe. Pierwsza kategoria rajdów obejmuje Pokémony takie jak Rhyhorn i Hisuian Sneasel, natomiast druga będzie zawierać postacie takie jak Lapras i Wyrdeer.

Deweloper i wydawca zaplanowali na wydarzenie jeszcze więcej zawartości, w tym specjalne jajka i paczki, więc jest na co czekać.

Śledź nas, aby uzyskać więcej relacji rozrywkowych na Facebooku, Twitterze, Instagramie i YouTube.

Źródło: fandomwire.com