Pokémon Go oferuje płatną zawartość w grudniu z ekskluzywnymi badaniami czasowymi i bonusami

Niantic przedstawia nową specjalną formułę na kolejny sezon Pokémon Go

Wkrótce rozpocznie się kolejny sezon Pokémon Go, a Niantic wprowadza innowacje, które mają urozmaicić grę i przyciągnąć więcej graczy do płacenia za treści premium. Pierwszą nowością jest Dostęp do ekspedycji jajek, czyli specjalna zawartość dostępna wyłącznie po wykupieniu biletu, który gracze mogą kupić w sklepie w grze za 5 dolarów. Ten bilet odblokuje ekskluzywne i „hojne bonusy” od 1 grudnia.

Ekskluzywna zawartość i atrakcyjne bonusy

Bilet ten zapewnia graczom dostęp do ograniczonych czasowo badań nad Pokémon Gible, a także do wielu innych bonusów związanych z jajami. Oprócz tego posiadacze tego biletu będą uprawnieni do wyjątkowego Inkubatora, w którym wykluwają się jaja, obracając pierwszego PokéStopa danego dnia, oraz do potrójnego XP za tę przejażdżkę i za pierwszego złapanego Pokémona tego dnia. Będą także mogli otworzyć do 50 prezentów dziennie, wysłać do 150 prezentów dziennie i zatrzymać w torbie do 40 – bonus, który był dostępny bezpłatnie od września do listopada, ale teraz jest zarezerwowany dla posiadaczy biletów.

Misje tematyczne i ekskluzywne nagrody

Grudniowe badania czasowe nagrodzą graczy PD, gwiezdnym pyłem, przydatnymi przedmiotami i spotkaniem Gible. Inne spotkania z Pokémonami z regionu Hisui, takimi jak Togetic i Hisuian Growlithe, również zostaną uwzględnione w nagrodach, wiążąc badania z ogólnym motywem sezonowym Ponadczasowych Podróży.

Ograniczona dostępność

Niantic ogłosiło, że ta zawartość będzie dostępna przez cały grudzień, a bilet Eggs-pedition Access pozostanie w sprzedaży do 29 grudnia do godziny 20:00 czasu lokalnego. Według Serebii gracze będą mieli czas do 31 grudnia, do godziny 20:00 czasu lokalnego, aby ukończyć badanie czasowe, ponieważ wygaśnie ono bliżej stycznia, kiedy to, według Serebii, zostanie dodany nowy specjalny bilet, który zajmie jego miejsce.

Mały błąd do zgłoszenia

Leek Duck zauważył potencjalny błąd, w wyniku którego gracze chcący otrzymać swój codzienny Inkubator będą musieli to zrobić 1 grudnia o godzinie 10:00 czasu lokalnego. Wydaje się, że jest to problem z synchronizacją biletu, który można naprawić, ale należy pamiętać o tym możliwym ograniczeniu, aby uniknąć nieporozumień.

Źródło: www.bing.com