Pokemon GO: Odkryj nowego Pokemona z wydarzenia Pokemon Horizons Series Celebration

Wydarzenie z okazji serii Pokemon Horizons w Pokemon GO

Pokemon GO świętuje premierę nowego serialu animowanego Pokemon Horizons: The Series nowym wydarzeniem. Uczestnicy wydarzenia spotkają kilka nowych Pokemonów, w tym Czapkę Kapitana Pikachu, Charcadet, Armarouge, Ceruledge i nie tylko. Obecne są także różne Pokemony i postacie z serii, które pojawią się podczas wydarzenia.

Zadania i nagrody związane z badaniami terenowymi w ramach serii Pokemon Horizons

Obchody serii Pokemon Horizons rozpoczynają się we wtorek, 5 marca o godzinie 10:00 i kończą w poniedziałek 11 marca o godzinie 20:00 czasu lokalnego Pokemon GO. Fani z USA będą mogli oglądać go w serwisie Netflix od czwartku 7 marca 2024 r., a fani z Wielkiej Brytanii będą mogli oglądać go w serwisie BBC iPlayer. Jeśli chodzi o wydarzenie, należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy; Gracze mogą wykluwać jaja, łapać dzikie pokemony, zdobywać bonusy z wydarzenia, wykonywać zadania badawcze w terenie i nie tylko. To powiedziawszy, ten przewodnik omawia wszystkie zadania badawcze w terenie i nagrody związane z wydarzeniem obchodów serii Pokemon Horizons.

Możliwe zadania badawcze w terenie i nagrody

Badania terenowe w serii Pokemon Horizons są zadaniem darmowym i każdy może w nim wziąć udział. W zadaniu badawczym znajdują się tylko 4 zadania, ale po ich ukończeniu każde zadanie oferuje kilka możliwych nagród. Nagrody obejmują przedmioty Pokemon GO, takie jak Super Potion i Revive, oraz spotkania z potworami, takimi jak Kapelusz Kapitana Pikachu, Skarmory, Sprigatito i nie tylko. Możliwe jest również, że niektóre z tych spotkań z nagrodami będą genialne.

Gracze Pokemon GO mają specjalne bonusy eventowe, w których mogą wziąć udział. Za wylęganie Pokemonów można zdobyć podwójne PD, a balony rakietowe Team GO będą pojawiać się częściej podczas wydarzenia. Wydarzenie to świetny sposób na zdobycie PD w grze, ponieważ aby zdobyć Charcadet, musisz wykluć kilka jaj.

Po okresie testów za pomocą żartu primaaprilisowego na Mapach Google, Pokemon GO zostało udostępnione publicznie latem 2016 roku. Aplikacja mobilna AR odniosła bezprecedensowy sukces i nadal jest jedną z największych gier mobilnych na świecie, przynosząc w miliardach dolarów dla dewelopera Niantic.

Źródło: gamerant.com