Pokemon GO: Odkryj klasyk z okazji Dnia Społeczności w listopadzie 2023 r

Pokemon GO ogłasza Dzień Społeczności w listopadzie 2023 r

Chcesz poznać wszystkie szczegóły dotyczące klasycznego Dnia Społeczności w listopadzie 2023 r. w Pokemon GO? Poznaj wszystkie informacje na temat tego wyjątkowego dnia, w którym wystąpi klasyczny Pokémon z generacji 2!

Polecane Pokémony: Mareep, elektryczny Pokémon generacji 2

Podczas wydarzenia Classic Community Day w listopadzie 2023 r. w grze Pokemon GO pojawi się elektryczny Pokémon Generacji 2, Mareep. Ten rzadki Pokémon będzie miał większą częstotliwość wypadania i zwiększoną szansę pojawienia się w swojej wersji kolorowej. Dodatkowo, chwytając i rozwijając Mareepa podczas wydarzenia, będziesz mógł uzyskać specjalny atak Smoczej Pięści.

Nowe zadania i ekskluzywne bonusy

Aby urozmaicić wydarzenie, dostępne będą specjalne zadania badawcze w terenie, a także ekskluzywne bonusy dla uczestników. Dodatkowo będziesz mógł kupić historię Special Research na Mareep za jedyne 1,00 dolara.

Szczegóły Dnia Społeczności

Klasyczny Dzień Społeczności w listopadzie 2023 r. odbędzie się w sobotę 25 listopada od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Podczas tego wydarzenia Mareep będzie częściej pojawiać się na wolności, co również zwiększy szansę na znalezienie jej chromatycznej wersji. Uczestnicy będą zatem mieli okazję schwytać Mareepa, ewoluować go we Flaaffy’ego, a następnie w Ampharos przed 19:00 czasu lokalnego, aby odblokować atak ładowany Smoczym Pulsem.

Bonusy i ekskluzywne korzyści

Inne ekskluzywne korzyści będą również dostępne podczas Klasycznego Dnia Społeczności, w tym zmniejszenie odległości wylęgu jajek o 1/4, atrakcyjne moduły i kadzidła trwające do trzech godzin oraz możliwość spotkania i schwytania Smeargle’a.

Dostępność i nadchodzące wydarzenia

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat Dnia Społeczności, koniecznie zajrzyj na blog Pokemon GO. Ponadto tej zimy planowane są inne wydarzenia i nowe funkcje, więc bądź na bieżąco, aby nie przegapić żadnych szczegółów.

Co sądzisz o tym klasycznym dniu społeczności w listopadzie 2023 r.? Czy jesteś podekscytowany możliwością zdobycia Mareep i poznania wszystkich ekskluzywnych bonusów w tym wydarzeniu? Bądź na bieżąco z Pokemon GO, aby nie przegapić niczego z tego pamiętnego dnia!

Źródło: vneexplorer.net