Pokémon GO: Odkryj bonusy z okazji Dnia Wylęgu Cleffy!

Kwartalny Dzień Hatch Day w Pokémon GO powraca i tym razem Cleffa jest w centrum uwagi. Przed rozpoczęciem wydarzenia będą dostępne dodatkowe bonusy podczas wydarzenia „Przedłużone premie za dzień wylęgu Cleffy”. Zatem po opróżnieniu ekwipunku jaj będziesz gotowy zebrać (i wykluć) jak najwięcej jaj o długości 2 km, gdy główne wydarzenie odbędzie się w niedzielę. (Aby uzyskać więcej informacji na temat sezonu World of Wonder, zapoznaj się z naszym pełnym przewodnikiem po sezonie World of Wonder.)

Sezon Pokémon GO World of Wonder – Dzień Wylęgu Cleffy

Rozpoczyna się: niedziela, 28 kwietnia 2024 r. o godzinie 14:00 czasu lokalnego.

Kończy się: niedziela, 28 kwietnia 2024 o godzinie 17:00 czasu lokalnego.

Pokémon w centrum uwagi – Cleffa

Cleffa jest gwiazdą wydarzenia z okazji Dnia Wylęgu. Trenerzy chcący wykluć jednego (lub nawet Błyszczącą Cleffę) będą mieli więcej szczęścia dzięki 2-kilometrowym jajom zdobytym podczas wydarzenia.

Bonusy eventowe

2× Cukierki Wylęgowe Jaj

Będziesz miał większą szansę na wyklucie Błyszczącej Cleffy!

Z 2km Jajka zdobyte podczas eventu.

2km Jajka będą częściej wypadać z PokéStopów.

Odległość wylęgu zmniejsza się o połowę, jeśli w tym okresie jaja zostaną umieszczone w inkubatorach.

Pudełka eventowe

Jeśli podczas wydarzenia oferowane są jakieś specjalne pudełka lub pakiety, zostaną one tutaj wymienione po rozpoczęciu wydarzenia.

Pakiet Pudełko Wylęgowe (925 PokéCoins): 5 Super Inkubatorów, 5 Inkubatorów i 2 Szczęśliwe Jaja.

Poniższe pudełka będą dostępne wyłącznie w sklepie internetowym Pokémon GO:

Ultra Hatching Box (9,99 USD): 9 złotych jagód Framby, 9 super inkubatorów i 3 zdalne przepustki rajdowe.

Ultra Hatching Box (19,99 USD): 15 superinkubatorów, 10 inkubatorów i 5 Poffinów.

Jajka

Z jaj zdobytych podczas wydarzenia wyklują się następujące Pokémony:

Uwagi:

Pokémon oznaczony * oznacza „Jeśli będziesz miał szczęście, możesz wykluć błyszczącego!” » Będziesz miał większą szansę na wyklucie Błyszczącego Cleffy!

Z 2km Jajka zdobyte podczas eventu.

Wyszukiwanie na czas – bezpłatne i płatne (Dzień Wylęgu Cleffy)

Podczas wydarzenia dostępne będą dwie misje Timed Research – jedna bezpłatna i jedna płatna. Bez względu na to, który Trener chce ukończyć, należy pamiętać, że zadania badawcze w określonym czasie mają ograniczenia czasowe. Trenerzy muszą ukończyć te badania w określonym czasie i odebrać wszystkie nagrody do niedzieli, 28 kwietnia 2024 r., do godziny 17:00 czasu lokalnego.

Bezpłatne wyszukiwanie w określonym czasie – Dzień wylęgu Cleffy

Podczas wydarzenia aktywna będzie czasowa misja badawcza. Po ukończeniu tych czasowych badań Trenerzy zostaną nagrodzeni 1 Super Inkubatorem i PD. Pełna lista zadań i nagród zostanie udostępniona tutaj po rozpoczęciu wydarzenia.

Plama: ???

Plama: ???

Plama: ???

Nagrody za ukończenie: ???

Płatne wyszukiwanie w określonym czasie – ???

Podczas wydarzenia Dzień Wylęgu Cleffa Trenerzy mogą kupić bilet umożliwiający dostęp do badań tematycznych związanych z wydarzeniem w określonym czasie. Za 0,99 USD lub 1,00 USD (lub równowartość w walucie lokalnej) otrzymasz badanie czasowe Cleffa Hatching Day, które nagradza Trenerów następującymi przedmiotami (jeśli zadania zostaną ukończone w limicie czasowym): 1 element gwiazdy, 1 superinkubator i PD . Trenerzy otrzymają także dodatkowy bonus aktywowany podczas wydarzenia: 2x Wylęgowy Pył. Według Niantic „ [l]Bilety nie podlegają zwrotowi (z zastrzeżeniem obowiązujących przepisów prawa i wyjątków określonych w Regulaminie). » Bilety można także podarować Trenerom, z którymi się przyjaźnisz, pod warunkiem, że masz z nimi poziom Bliskiego Przyjaciela lub wyższy. Można to zrobić poprzez sklep w grze i wybierając przycisk „Prezent” zamiast przycisku „Kup”. Bilety zakupione dla znajomych również nie podlegają zwrotowi.

Plama: ???

Plama: ???

Plama: ???

Nagrody za ukończenie: ???

Podświetlanie PokéStopa

Podczas wydarzenia będą aktywne ulepszenia PokéStop. Tematem tych konkursów jest zgłoszenie największego tematycznego Pokémona na żądane wydarzenie. Ta sekcja zostanie zaktualizowana po rozpoczęciu wydarzenia.

Od soboty 27 kwietnia 2024 r. od 10:00 do niedzieli 28 kwietnia 2024 r. od 20:00 czasu lokalnego: Cleffa i Mélo.

Źródło: nintendore.com