Pokémon GO: Nowy projekt pola z prawdziwymi nagrodami

Wreszcie będzie warto zagrać w Pokémon GO Routes.

Główne ulepszenia tras Pokémon GO

Pomimo antagonistycznych relacji pomiędzy Niantic a fanami, Pokémon GO pozostaje jedną z najpopularniejszych gier mobilnych. Jednak sytuacja wydaje się być coraz lepsza i Niantic próbuje teraz ulepszyć funkcjonalność Tras w aplikacji, aby uczynić ją bardziej niezawodną.

Na oficjalnym blogu aplikacji programiści omówili niektóre z głównych aktualizacji, które pojawią się w Routes. Oprócz ulepszeń jakości życia, które ułatwią tworzenie tras, gracze będą mogli zdobyć więcej kostek Zygarde’a, aby zmienić formy Zygarde’a.

Aktualnie dostępne ulepszenia

Oto niektóre ulepszenia dostępne obecnie w Pokémon GO:

  • Większa dostępność tras na całym świecie.
  • Niższy poziom umiejętności wymagany od graczy do tworzenia tras.
  • Różne ulepszenia jakości życia, takie jak wyświetlanie większej liczby tras w menu W pobliżu, strzałki kierunkowe na trasach i liczba zebranych komórek Zygarde’a w szczegółach kostki Zygarde’a.

Nadchodzące ulepszenia

Niantic ogłosiło także kilka nadchodzących ulepszeń:

  • Więcej graczy będzie mogło tworzyć trasy.
  • Gracze będą mogli częściej znajdować Komórki Zygarde’a podczas eksploracji Tras.
  • Dostępne będzie nowe powiadomienie informujące graczy, gdy w pobliżu znajdują się trasy.
  • Różne ulepszenia jakości życia.

Nowa nadzieja dla aplikacji

Kiedy w Pokémon GO po raz pierwszy wprowadzono trasy, fani pomyśleli, że to dobry sposób na łapanie Pokémonów bez konieczności udawania się do miasta. Jednak niektóre z tych tras okazały się rozczarowujące, ponieważ graczom nie udało się znaleźć dobrych Pokémonów ani ciekawych nagród. Teraz, gdy ta funkcja będzie rozwijana, być może jest nadzieja dla tej aplikacji.

Wielu fanów jest już od jakiegoś czasu niezadowolonych z aplikacji. Duża część tego niezadowolenia wynika z podniesienia przez Niantic cen przedmiotów w grach i utrudnienia łapania Pokémonów. Inni są również rozczarowani bitwami w Sali w grze.

Pokémon GO jest dostępne na urządzeniach z systemem iOS i Android.+

Źródło: stealthopcjonalny.com