Pokemon Go: nowy błyszczący pokemon wróżkowy pojawi się w nadchodzącym wydarzeniu

Nowe wydarzenie w Pokemon GO: olśniewający sen

Pokemon GO ogłosiło rozpoczęcie wydarzenia Dazzling Dream, którego wydarzeniem było przybycie błyszczącego Cutiefly. To ogłoszenie następuje po pracowitym roku związanym z nowymi Pokemonami i funkcjami rozgrywki. Aby rozpocząć rok 2024 z hukiem, w styczniu Pokemon GO oferuje graczom jeszcze więcej zawartości.

Specjalne nagrody i nowe Pokemony

To wydarzenie oznacza pojawienie się Cutiefly Shiny w Pokemon GO i potrwa od 13 stycznia o 10:00 do 16 stycznia o 20:00 czasu lokalnego. W tym czasie trenerzy będą mogli spotkać Ribombee, a także inne Pokemony typu Fairy, takie jak Clefairy, Jigglypuff, Marill, Snubbull, Cottonee, Spritzee, Swirlix, Dedenne, Morelull i Togetic. Warto zaznaczyć, że Togetic jest rzadkim spawnem i jego przejęcie nie będzie łatwym zadaniem. Pojawi się także Flabebe, z rzadkimi odmianami w różnych regionach świata.

Nagrody i wyzwania dla graczy

Gracze będą także mogli odkryć nowe Pokemony, takie jak Togepi, Spritzee, Swirlix i Cutiefly w jajach oddalonych o 7 km. W grze pojawią się także nagrody za wykonanie zadań terenowych, w tym Pokemony takie jak Alolan Vulpix, Spritzee, Swirlix, Cutiefly, Mawile i Carbink. Wykonując wyzwania związane ze zbieraniem, gracze otrzymają XP, Stardust oraz spotkanie z Carbinkiem. Wreszcie, złapanie i wyklucie Pokemona podczas wydarzenia Dazzling Dream pozwoli ci skorzystać z podwójnego Stardust, a także nowych przedmiotów dla awatarów dostępnych w sklepie w grze.

Wraz z rozpoczęciem 13. sezonu Pokemon GO gracze mogą spodziewać się wielu niespodzianek w nadchodzących miesiącach.

Źródło: www.bing.com