Pokémon GO: Nowa funkcja dla trenerów – dostępny pełny kurs

Pokémon GO, odnosząca globalny sukces gra mobilna, ma dla swoich graczy wielką niespodziankę. Nowa funkcja o nazwie „Ukończ trasę” będzie wkrótce dostępna w przyszłej aktualizacji. Ta opcja pozwoli Trenerom Pokémon na natychmiastowe ukończenie Trasy poprzez kliknięcie komórki Zygarde’a. Strona na Facebooku specjalizująca się w wiadomościach o Pokémonach ujawniła tę wiadomość za pośrednictwem filmu.

Długo oczekiwana funkcja

Ta funkcja „Ukończ trasę” jest bardzo wyczekiwana przez graczy, którzy doświadczyli frustracji związanej z ominięciem tylko jednej komórki Zygarde’a, aby ukończyć trasę. Dzięki tej nowej opcji trenerzy nie będą już musieli zmagać się z rozczarowaniem wynikającym z niemal udanych porażek. Będą mogli w 100% sfinalizować swoje cele za pomocą jednego kliknięcia.

Przed nami ekscytująca aktualizacja

Choć dokładna data premiery nie została ujawniona, pewne jest, że Niantic ma w planach ekscytującą aktualizację dla graczy Pokémon GO. Osoby zainteresowane zobaczeniem tej nowej funkcji w działaniu mogą przejść do oryginalnego postu na Facebooku, w którym udostępniono ogłoszenie i film.

Zmiana gry dla trenerów Pokémon GO

Ta nowa funkcja zmieni grę dla trenerów Pokémon GO. Zapewnia bardziej satysfakcjonujące wrażenia, eliminując frustrację związaną z prawie ukończonymi trasami. Bądź na bieżąco, aby otrzymywać więcej aktualizacji, wskazówek i aktualności dotyczących Pokémon GO i nie zapomnij podzielić się swoimi przemyśleniami na temat tej ekscytującej funkcji w komentarzach. Razem sprawmy, aby podróż Pokémon GO była jeszcze lepsza.

Definicje:

– Trasa: ścieżka lub podróż, którą trenerzy mogą odbyć w grze Pokémon GO, aby osiągnąć określone cele.

– Ukończ Trasę: czynność polegająca na osiągnięciu 100% ukończenia Trasy poprzez spełnienie wszystkich niezbędnych warunków.

– Zygarde Cell: przedmiot kolekcjonerski w Pokémon GO, który jest częścią zadania polegającego na ukończeniu Trasy.

Źródło: Ten artykuł powstał na podstawie informacji ze strony na Facebooku specjalizującej się w aktualnościach o Pokémonach.

Źródło: fagenwasanni.com