Pokemon GO na krótko dostępne w Chinach: zagadka dla graczy

Pokemon GO: Odkryj tajemnicę krótkiego dostępu do Chin

Pokemon GO krótko dostępne w Chinach

Gracze Pokemon GO byli niedawno zaskoczeni odkryciem, że gra może funkcjonować w Chinach. Podekscytowanie było jednak krótkie, ponieważ było dostępne tylko przez około trzydzieści minut, zanim Pokemon GO najwyraźniej zostało załatane bez słowa o tym, co się stało i jak.

Niantic milczy

Gracze Pokemon GO gorączkowo próbują poskładać w całość to, co się właściwie wydarzyło, ale bezskutecznie. Trudno ustalić, czy geoblokada została zniesiona celowo, czy też była wynikiem usterki, a Niantic jak dotąd nie wydało żadnego oświadczenia, oficjalnego ani innego, dotyczącego tymczasowego usunięcia geoblokady.

Dogrywka

Gracze Pokemon GO, którzy umieścili swoje Pokemony w siłowniach znajdujących się w tych wcześniej zablokowanych obszarach, wrócili do gry i odkryli, że ich Pokemon zaginął, ale następnego dnia zostali zwróceni bez żadnych bonusów, jak gdyby nic się nie stało.

Pokemon GO niedawno zakończył świętowanie ósmej rocznicy swojego istnienia i szybko podąża za tymi uroczystościami ósmym dorocznym Pokemon GO Fest 2024. Te globalne uroczystości oferują wystarczająco dużo czasu, aby zapewnić wielu graczom rozrywkę, ale bez oficjalnego oświadczenia ze strony Niantic, tajemnicy co dokładnie stało się z przyznaniem Chinom godziny Pokemon GO, prawdopodobnie pozostanie tajemnicą, która równie zabawi fanów.

Źródło: gamerant.com