Pokémon GO: medal do zdobycia za 12 lat

Medal trudny do zdobycia

Gracze Pokémon GO są znani ze swojego zaangażowania w grę, ale zdobycie jednego z najtrudniejszych medali wymaga prawie dziesięciu lat. Wspomniany przez użytkownika na Reddicie medal „Ultra Hero” w Pokémon GO wymaga od trenerów pokonania Team GO Rocket Boss w sumie 50 razy. Biorąc pod uwagę, jak często gra nagradza graczy za zwykłe spacerowanie po okolicy, nie wydaje się to takie trudne. Jednak szansa na walkę z Giovannim pojawia się tylko co trzy miesiące. Gdy tym razem go pokonasz, będziesz musiał poczekać kolejny kwadrans, aż pojawi się ponownie.

Szybka kalkulacja potwierdza, że ​​aby zdobyć medal „Ultra Bohatera”, trzeba by grać w Pokémon GO przez solidne 12 lat, nie zapominając o przybyciu Giovanniego. Prawdą jest, że medale tak naprawdę nie mają przeznaczenia mechanicznego, służą jedynie do śledzenia postępów zawodników.

Wpływ pandemii

Jednak tak naprawdę Pokémon GO dzieli zaledwie kilka lat od dziesiątej rocznicy powstania. To prawda, że ​​Team GO Rocket pojawił się znacznie później niż w 2016 roku, kiedy gra została wypuszczona, ale wielu zaangażowanych graczy prawdopodobnie spędziło już dużo czasu na spełnianiu wymagań niezbędnych do uzyskania „Ultra Hero”. Kilku użytkowników zauważyło, że przed pandemią Covid-19 Giovanni ukazywał się co miesiąc, a nie co trzy miesiące, dzięki czemu medal był znacznie bardziej dostępny. Od tego czasu wprowadzono kilka poważnych zmian w systemach Pokémon GO i wygląda na to, że „Ultra Hero” został zapomniany, zagubiony w czasie pozbawionym zabezpieczeń.

Wniosek

Jeśli chcesz więcej, sprawdź nasze porównanie Pokémon i Dragon Quest Monsters, które naszym zdaniem nie jest alternatywą, której potrzebuje gra.

Źródło: www.escapistmagazine.com