Pokémon Go, luty 2024 r., Dzień społeczności Chansey: data, godzina i wybrane ataki

Przygotuj się na wyjątkowy Dzień Społeczności z Pokémon Go w lutym 2024!

Chansey, gwiezdny Pokémon

Po pracowitym początku roku firma Niantic ogłosiła wydarzenie z okazji Dnia Społeczności w lutym 2024 r., w którym wystąpi jajeczny Pokémon Chansey. W miesiącu, w którym dzięki Walentynkom świętujemy wszystko, co różowe, nie jest niespodzianką, że z okazji Dnia Społeczności organizujemy święto różowych Pokémonów. To wydarzenie odbywa się na początku lutego, więc choć trudno w to uwierzyć, wkrótce będzie to Dzień Społeczności Chansey!

Premie i benefity dla trenerów

Wydarzenie z okazji Dnia Społeczności w Chansey odbywa się w niedzielę 4 lutego w godzinach 14:00–17:00 czasu lokalnego. W tym czasie Chansey będzie częściej pojawiać się na wolności, z szansą na spotkanie Błyszczącej Chansey. Trenerzy będą mogli cieszyć się następującymi korzyściami:

Podwójne cukierki do łapania Pokémonów

Odległość wyklucia się jaja zmniejszona o 1/4

Podwójna szansa na otrzymanie cukierków XL poprzez łapanie Pokémonów

Trzygodzinny czas trwania modułów przynęt i kadzideł aktywowanych podczas wydarzenia

Jeśli rozwiniesz swojego Chansey podczas wydarzenia z okazji Dnia Społeczności Pokémon Go lub w ciągu następnych pięciu godzin, otrzymasz Błogość, która zna specjalny ładowany atak zwany Dziką Szarżą.

Specjalne naloty i dodatkowe atuty

Po trzygodzinnym wydarzeniu z okazji Dnia Społeczności w Pokémon Go gracze będą mogli wziąć udział w specjalnych czterogwiazdkowych rajdach z udziałem Chansey. Naloty rozpoczną się o 17:00 w sobotę 4 lutego i zakończą o 22:00 czasu lokalnego. Jeśli wygrasz czterogwiazdkowy Chansey Raid, dodatkowe Chanseys pojawią się w pobliżu tej siłowni przez następne pół godziny, w tym Shiny Chanseys.

Oprócz wszystkich bonusów i szans na złapanie Chansey w Pokémon Go, trenerzy otrzymają także kilka innych specjalnych korzyści podczas Dnia Społeczności. W sklepie internetowym dostępny będzie pakiet Ultra Community Day Bundle zawierający 120 Ultra Balls, 15 Silver Nanana Berries, sześć inkubatorów i kadzidło za 9,99 USD. W sklepie w grze dostępne będą także dwa różne pakiety z okazji Dnia Społeczności. Za 1350 PokéCoins trenerzy będą mogli kupić pakiet zawierający 50 Ultra Balls, pięć super inkubatorów, Elite Charged CT i pięć szczęśliwych jaj. Za 480 PokéCoins gracze będą mogli kupić pakiet zawierający 30 Ultra Balls, kadzidło, trzy super inkubatory i moduł przynęty.

Źródło: www.gamepur.com