Pokemon GO kończy sezon imprezą Party Up

Nie przegap specjalnego wydarzenia na zakończenie sezonu organizowanego przez Niantic! Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o Party Up!

Bawić się! – Wydarzenie, którego nie można przegapić

Niantic uruchamia Party Up! od 22 listopada 2023 r. do 27 listopada 2023 r., dając graczom Pokemon GO szansę korzystania z zupełnie nowej funkcji Party Play. Gracze będą mogli tworzyć grupy składające się z czterech trenerów na poziomie 15 lub wyższym i cieszyć się korzyściami płynącymi z funkcji Party Play.

Dodatkowo dla tych, którzy nie ukończyli sezonowego śledztwa w określonym czasie za pomocą Mistrzowskiej kuli, będzie można kupić nowe badanie specjalne zatytułowane Badania specjalne: Mistrzowska kula.

Premie i ekskluzywne nagrody

Podczas tego wydarzenia nie zabraknie bonusów i ekskluzywnych nagród. Dziennie można dokonać maksymalnie pięciu specjalnych transakcji, a przy wymianie Pokemonów oferowane są dwa dodatkowe cukierki. Ponadto trenerzy na poziomie 31 i wyższym będą systematycznie otrzymywać cukierki XL i zdobywać podwójne PD podczas bitew rajdowych.

Specjalne badania czasowe obejmą zajęcia Party Play z nagrodami, takimi jak naładowane bazy TM, szczęśliwe jajka, karnety premium na rajdy oraz spotkania z Hisuianem Growlithe i Wurmplem w imprezowym kapeluszu.

Gracze będą także mogli częściej spotykać na wolności pokemony takie jak Gothita, Solosis, Morelull, Sprigatito, Fuecoco, Quaxly, Lechonk, Nymble, Pawmi, Smoliv i Tadbul.

Nowe spotkania i wyzwania

Podczas wydarzenia Party Up nowe Pokemony pojawią się jako Raid Bossowie, a specjalne zadania badawcze powiązane z wydarzeniem zapewnią możliwość spotkania wielu Pokemonów po wykonaniu zadań.

Ponadto w PokeStop Showcases zostaną zaprezentowane pokemony takie jak Sprigatito, Fuecoco czy Quaxly. Wreszcie zakupy w sklepie internetowym będą oferować podwojone bonusy w PokeCoinach, a także specjalne sezonowe pudełka w sprzedaży.

A Wy, czego oczekujecie od tego wydarzenia? Daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej!

Źródło: www.futuregamereleases.com