Pokémon GO: Kompletny przewodnik po 8. rocznicy

Wydarzenie z okazji 8. rocznicy Pokémon GO

Pokémon GO został wydany po raz pierwszy 6 lipca 2016 roku i zrewolucjonizował gry mobilne. Teraz, w 2024 roku, Niantic jest gotowe świętować 8. rocznicę Pokémon GO, nieco wcześniej. Powraca mnóstwo Pokémonów w imprezowych czapeczkach, a także dwa nowe dodatki – Grimer i Muk. Błyszczący Meltan będzie można uzyskać poprzez Mystery Box (ze skróconym czasem odnowienia). Dostępne będzie zarówno płatne, jak i bezpłatne wyszukiwanie czasowe, a także płatne wyszukiwanie Prime Search z Shiny Celebi.

Sezon udostępniania nieba w Pokémon GO – świętowanie 8. rocznicy Pokémon GO

Rozpoczyna się w piątek, 28 czerwca 2024 r. o 10:00 czasu lokalnego.
Kończy się w środę, 3 lipca 2024 r. o godzinie 20:00 czasu lokalnego.

Pokémon Beginnings – Grimer i Muk w kapeluszu imprezowym + Powrót Pokémonów w kostiumach i Shiny Meltana

Istnieją dwa nowe starty tego wydarzenia:

Grimer w imprezowej czapce (Kostium Grimer) : Ten przebrany Grimer debiutuje podczas tego wydarzenia i można go znaleźć podczas Dzikich Spotkań i Najazdów Poziomu Pierwszego.

Muk w imprezowym kapeluszu (Kostium Muk) : Ten Muk można uzyskać jedynie poprzez ewolucję. Będziesz musiał wyewoluować Grimera w imprezowym kapeluszu za pomocą 50 Grimer Candies.

Podczas wydarzenia powrócą następujące Pokémony w kostiumach

– Bulbasaur, Charmander, Squirtle, Raichu, Nidorino, Eevee, Qulbutoké

Inne szczegóły wydarzenia i bonusy

Gracze będą mieli także szansę skorzystać z kilku bonusów podczas całego wydarzenia, takich jak skrócenie czasu odnowienia, zwiększone szanse na zostanie szczęśliwymi przyjaciółmi lub zdobycie szczęśliwych Pokémonów w wymianie itp.

Podczas wydarzenia będzie można kupić specjalne skrzynki eventowe, które zapewnią graczom Remote Raid Pass, Premium Battle Pass i Inkubatory.

W specjalnych dzikich spotkaniach pojawią się Pokémony, takie jak Bulbasaur, Charmander, Squirtle, a także częściej spotykane Pokémony partnerskie w wybranych terminach.

Dostępne będą bezpłatne i płatne zadania badawcze w określonym czasie, oferujące graczom szansę na zdobycie doświadczenia, pyłu gwiezdnego i specjalnych spotkań.

Wniosek

Wydarzenie z okazji 8. rocznicy Pokémon GO zapowiada się na świętowanie dla fanów gry, z mnóstwem wyzwań, specjalnych spotkań i nagród. Gracze mogą spodziewać się niezapomnianych obchodów ośmiu lat przygód Pokémon na urządzeniach mobilnych.

Źródło: nintendore.com