Pokemon GO Harvest Festival w przyszłym tygodniu

Dożynki to coroczne wydarzenie, które trzeba zobaczyć w świecie Pokémon Go.W tym roku podczas wydarzenia pojawią się Pokémony typu trawiastego i zapewnione zostanie wiele ciekawych bonusów. Przygotuj się na wyprawę w dzicz i złap wszystkie Pokémony typu trawiastego, jakie tylko znajdziesz!

Święto plonów

Festiwal Dożynek Pokémon Go potrwa od 12 października o 10:00 do 17 października o 20:00 czasu lokalnego. Podczas tego wydarzenia będziesz mógł wziąć udział w dwóch wyzwaniach zbierackich i misji badawczej w terenie. Ponadto pojawią się nowe Pokémony typu Trawiastego. Można je spotkać na spacerach i podczas specjalnych atrakcji w niektórych PokéStopach.

Podczas tego wydarzenia obecne będą także regionalne, ekskluzywne Pokémony, takie jak Flabebe Red, Yellow i Blue. Nie przegap okazji, aby je złapać!

Pokémony do złapania

Podczas Święta Dożynek będziesz miał okazję schwytać wiele Pokémonów typu Trawiastego na wolności. Oto lista Pokémonów, które możesz często spotkać:

Smoliw, Bellsprout, Exggcute, Zapadnięty, Wurmple, Combee, Sewaddle, Cottonee, PetililFlabébé Jaune (wyłącznie w Stanach Zjednoczonych), Pumpkaboo I Bounsweet.

Skorzystaj z okazji, aby ukończyć swój Pokédex, łapiąc te rzadkie i ekskluzywne Pokémony!

Bilet na poczęstunek

Pokemon Go ma również płatne wydarzenie o nazwie Treat Ticket. Co tydzień w październiku możesz brać udział w zadaniach specjalnych, aby zdobyć ekskluzywne nagrody i tematyczne Pokémony. Druga część Biletu na Przysmaki będzie dostępna podczas Dożynek.

Aby wziąć udział, musisz kupić bilet Treat w sklepie Pokemon Go za 5,00 USD. Ten bilet zapewni Ci dostęp do specjalnych badań czasowych, które należy ukończyć przed 31 października 2023 r. o 20:00 czasu lokalnego.

Wydarzenia w Pokemon Go

Wydarzenia Pokemon Go to uroczystości związane ze specjalnymi okazjami lub świętami. Mogą trwać od kilku godzin do kilku tygodni. Od czasu globalnej aktualizacji GO Beyond w listopadzie 2020 r. Pokemon Go wprowadziło do gry pory roku, które odzwierciedlają pory roku w świecie rzeczywistym, a każdy nowy sezon ulega znaczącym zmianom.

Podczas tych wydarzeń gracze mogą korzystać z tymczasowych bonusów, takich jak Stardust, Candy i mnożniki XP. Skorzystaj z tych bonusów, aby szybciej ewoluować swoje Pokémony i wzmocnić swój zespół łowców!

Źródło: www.bing.com