Pokémon GO Halloween 2023: Straszne kostiumy na to wyjątkowe wydarzenie

Posiadanie przebranych Pokémonów w swojej kolekcji jest naprawdę fajne, ponieważ przywołują wszystkie cenne wspomnienia ze wszystkich ważnych wydarzeń, które miały miejsce w Pokémon GO.

Tradycyjne wydarzenie Halloween w Pokémon GO

A dokładniej co roku – pod koniec każdego roku społeczność Pokémon GO przygotowuje się na jedno z najważniejszych (jeśli nie najważniejsze) wydarzeń w grach mobilnych, podczas którego Trenerzy gromadzą Pokéballe, Stardust, przedmioty ewolucyjne i wiele więcej. Jeśli domyślacie się, że są to wydarzenia Halloween w Pokémon GO, to macie całkowitą rację.

Halloween 2023: podwójne świętowanie

Teraz Halloween 2023, podobnie jak wszystkie większe upiorne wydarzenia w Pokémon GO, podzielone jest na dwie części. Kilka dni temu oficjalnie ogłosiliśmy pierwszą część Halloween 2023, gdzie generalnie nie mamy Pokémonów w kostiumach, ponieważ ta część jest zarezerwowana na drugą część Halloween 2023.

Spekulacje na temat Pokémonów w kostiumach na Halloween 2023

Twórca treści o nazwisku LiftingandZombies opublikował film, w którym omawia możliwe Pokémony w kostiumach, które mogliśmy zobaczyć podczas wydarzenia Halloween 2023, część 2.

Twórca treści wspomina, że ​​eksploratorzy danych na Twitterze znaleźli informacje o duszkach nowego Pokémona w kostiumie. W zeszłym roku w drugiej części Halloween 2023 pojawiły się Pokémony w kostiumach, w tym Vulpix, Gengar w kapeluszu wiedźmy i Pumpkaboo. Kostium Pikachu odkryty przez eksploratorów danych przypomina plusz z Halloween 2023, ale kostium Gengara nie ma sukienki, co rozczarowało niektórych fanów.

Co myślisz? Powiedz nam o tym w komentarzach poniżej.

Źródło: www.futuregamereleases.com