Pokémon Go Halloween 2023: daty, godziny, start w Greavard i nagrody za płatne bilety

Pokemon Go Halloween 2023: wszystkie szczegóły tegorocznego upiornego wydarzenia

Kiedy odbędzie się pierwsza część wydarzenia?

Pierwsza część wydarzenia Halloween 2023 w Pokemon Go potrwa od 19 października o 10:00 czasu lokalnego do czwartku 26 października o 10:00 czasu lokalnego. Jeśli nie ujawniono jeszcze żadnych informacji na temat drugiej części, wydaje się, że jesteśmy na dobrej drodze do kontynuacji.

Jakie Pokemony są wyróżnione podczas wydarzenia?

Podczas wydarzenia Halloween 2023 w Pokemon Go gracze będą mieli okazję spotkać dwa nowe Pokemony: Greavarda i jego rozwiniętą formę, Houndstone. Częściej będą pojawiać się także inne przerażające Pokemony, takie jak Ekans, Zubat, Alolan Meowth, Gastly, Haunter, Spinarak, Misdreavus, Poochyena, Shuppet, Drifloon, Litwick i Phantump.

Jakie nagrody i bonusy są oferowane podczas wydarzenia?

Podczas pierwszej części wydarzenia Halloween Pokemon Go gracze otrzymają dodatkowe cukierki i duże cukierki, wykonując rzuty Ładne, Świetne i Doskonałe podczas łapania Pokemonów. Dodatkowo otrzymasz dwa razy więcej cukierków, eksplorując ze swoim towarzyszem Pokemonem i wylęgając jajka. Jeśli osiągniesz w grze poziom powyżej 31, otrzymasz także dodatkowe cukierki XL z jajek.

Z jakimi wyzwaniami trzeba się zmierzyć podczas wydarzenia?

W ramach tego wydarzenia odbędą się dwa ograniczone czasowo wyzwania, od 19 października o 10:00 do 31 października o 20:00 czasu lokalnego. Podczas pierwszego wyzwania zadania będą polegały na łapaniu Pokemonów typu Ghost, a Ty będziesz mógł otrzymać nagrody Stardust i spotkania z Greavardem. Drugie wyzwanie skupi się na Pokemon Spiritomb i jego 108 duchach. Wykonując te zadania, będziesz mógł spotkać różne Pokemony typu Ghost, a może nawet Spiritomb Shiny.

Jakie są nagrody za płatne wyszukiwanie w wydarzeniu?

Wydarzenie Halloween 2023 Pokemon Go oferuje również płatne badania w cenie 5 dolarów, które pozwolą ci spotkać Pokemona typu Ghost, a także Pokemona typu Dark, takiego jak Alolan Meowth. Będziesz także mógł uzyskać specjalne pozy postaci o tematyce Halloween.

Który Pokemon wykluje się z jajek podczas wydarzenia?

Podczas Pokemon Go Halloween 2023 będziesz miał szansę zdobyć następujące Pokemony, wykluwając 7 km jaj, z których niektóre mogą być Błyszczące: Munchlax, Riolu i Galarian Yamask.

Jakie naloty są dostępne podczas Halloween?

Podczas wydarzenia Halloween Pokemon Go będziesz mógł zmierzyć się w raidach z następującymi Pokemonami:

Naloty jednogwiazdkowe (wszystkie trzy mogą być Błyszczące):

  • Miscreavusa
  • Shuppet
  • Drifloon

Trzygwiazdkowe naloty:

  • Gengar (prawdopodobnie Shiny)
  • Sandygast
  • Greavarda

Naloty pięciogwiazdkowe (oba mogą być Błyszczące):

Mega Raidy (oba mają szansę być Shiny):

Jakie specjalne przedmioty i nagrody są dostępne podczas wydarzenia?

Podczas wydarzenia będzie można kupić specjalne przedmioty umożliwiające personalizację swojego awatara, w tym maskę Yamask, kostium Cofagrigusa, głowę Cofagrigusa, głowę Phantumpa i perukę Greavarda. Będziesz także mógł zdobyć naklejki o tematyce Halloween z PokeStops i Prezentów.

Jakie oferty są dostępne w sklepie w grze podczas Halloween?

W sklepie w grze dostępne będą specjalne pakiety Halloween, zawierające takie przedmioty, jak karnety rajdowe, jaja wylęgowe i gwiazdki. Dostępne będą również ekskluzywne oferty dla członków Amazon Prime, z dodatkowymi wyszukiwaniami w określonym czasie i ekskluzywnymi nagrodami.

Jakie szczególne atrakcje i atmosfera będą obecne podczas wydarzenia?

Podczas wydarzenia Halloween Pokemon Go PokéStopy i Siłownie zostaną udekorowane strasznymi i kolorowymi elementami. Podczas gry będziesz mógł także usłyszeć żałobną muzykę Lavender Town. Wreszcie specjalne prezentacje zaprezentują przerażające Pokemony, takie jak Shuppet, Banette czy Greavard.

Źródło: www.gamepur.com