Pokemon Go Halloween 2023: czy warto kupić płatny bilet?

Pokemon Go powraca na Halloween 2023 z wydarzeniem Część I, wypełnionym strasznymi Pokemonami na polowanie, badaniami do ukończenia w określonym czasie i przedmiotami do zebrania. Dostępny jest nawet bilet premium z gadżetami, który zapewnia graczom dostęp do ekskluzywnej zawartości ograniczonej do tego wydarzenia Halloween. Ale czy naprawdę warto inwestować w tę płatną treść?

Bilet na wydarzenie Pokemon Go Halloween 2023: czy warto?

Bilet na wydarzenie Pokemon Go Halloween 2023 to płatny przedmiot, który nagradza graczy w wielu etapach przez cały październik. Wszystkie nagrody pochodzą z badań czasowych, co oznacza, że ​​gracze nie tylko otrzymają nagrody premium, które inni gracze mogą zdobyć jedynie poprzez ich zakup, ale także mają więcej aktywności, a tym samym więcej PD i gwiazdek pyłu do zdobycia podczas wydarzenia.

Dla nas jest to przedmiot premium, który warto kupić ze względu na ilość zawartości i oferowane przez niego ekskluzywne oferty o ograniczonym czasie. To nie jest przepustka bojowa, którą każdy może zdobyć. Rozdane zostaną ekskluzywne przedmioty, na które inni gracze Pokemon Go będą patrzeć z zazdrością, ponieważ nie mają szans na ich zdobycie. To są rzeczy, które kochamy.

To samo powiedzielibyśmy o każdym płatnym pakiecie dla graczy, którzy regularnie grają w tę grę.Warto w nią zainwestować, jeśli poświęci się czas, aby w pełni cieszyć się tymi rzeczami. Inaczej nie ma sensu ich kupować.

Co zawiera bilet na wydarzenie Pokemon Go Halloween 2023?

Bilet na wydarzenie Pokemon Go Halloween 2023 składa się z czterech części, z których każda zawiera własne nagrody. Wszyscy gracze, którzy zakupią Bilet Przysmaków, otrzymają podstawową nagrodę w postaci 1,5x XP i Gwiezdnego Pyłu za pierwsze zdobycie danego dnia.

Pozostałe nagrody w ramach Biletu Smakołyków zostaną podzielone na cztery części badań określonych w czasie, które gracze będą musieli ukończyć, jeśli będą chcieli je zdobyć. W chwili pisania tego tekstu oficjalny blog Niantic nie ogłosił jeszcze szczegółów zadań dla każdej części Timed Research. Wiemy jednak, że gracze mogą zdobyć niektóre nagrody i podkreśliliśmy je poniżej wraz z dostępnymi datami.

Nagrody w ramach Treat Ticket Część 1 (od 5 października 2023 r., godz. 10:00 do 31 października 2023 r., godz. 23:59 czasu lokalnego): trzy przepustki bojowe Premium i nie tylko.

Nagrody w ramach Biletu na Prezenty, część 2 (od 12 października 2023 r. od 10:00 do 31 października 2023 r. do 23:59 czasu lokalnego): omszała przynęta, dodatkowe spotkania z dużymi i bardzo dużymi dyniami i nie tylko.

Nagrody w ramach Treat Ticket Część 3 (od 19 października 2023 r. od 10:00 do 31 października 2023 r. do 23:59 czasu lokalnego): Dodatkowe spotkania z Phantumpem, dwoma inkubatorami i nie tylko.

Nagrody w ramach Treat Ticket Część 4 (od 26 października 2023 r. od 10:00 do 31 października 2023 r. do 23:59 czasu lokalnego): trzy srebrne jagody Pinap, dwa rzadkie cukierki, dwa superinkubatory, dodatkowe spotkania z Misdreavusem i Phantumpem oraz więcej.

Kiedy mogę otrzymać bilet na wydarzenie Pokemon Go Halloween 2023?

Gracze mogą kupić bilet na wydarzenie Pokemon Go Halloween 2023 od godziny 10:00 czasu lokalnego 1 października 2023 r. Kosztuje on 5 USD lub równowartość w lokalnej walucie gry. Gracze muszą po prostu wypełnić go tutaj 31 października 2023 r. o 20:00. czasu lokalnego, aby otworzyć eksplorację czasową i zebrać wszystkie nagrody, w przeciwnym razie zostaną one utracone na zawsze.

Źródło: 24ssports.com