Pokémon Go: Gracze niezadowoleni z braku nowych dzikich Pokémonów

Problem z pojawianiem się Pokémon Go Wild: rosnące obawy graczy

Nowe, trudne do znalezienia stworzenia

Od 23 grudnia, czyli daty ostatniego dzikiego pojawienia się nowych Pokémonów w Pokémon Go, gracze narzekają na niedobór dzikich występów. Niantic dodało nowe Pokémony głównie poprzez doświadczenia premium, naloty lub przez szczęście poprzez wylęganie jaj. W styczniu 2024 r. wprowadzono Lycanroc Twilight Form i Annihilape, podobnie jak Varoom dostępny tylko w jajach 12 km. W lutym Drampa została dodana do rajdów, a następnie odbyło się wydarzenie Road to Sinnoh z Origin Dialga i Palkia.

Trend, który będzie kontynuowany w marcu

Wraz z premierą Charcadet w marcu, gracze mają mieszane recenzje. Niektórzy uważają przybycie tych nowych Pokémonów za „maraton”, podczas gdy inni rozumieją frustrację. Należy zauważyć, że występy te są często ograniczone w czasie i ostatecznie są dostępne w bardziej tradycyjny sposób. Niantic chce, aby każda premiera Pokémonów była wyjątkowa, rezerwując specjalne momenty na ich wprowadzenie. Ogranicza to liczbę Pokémonów, które można szybko dodać, aby zapewnić zawartość dla przyszłych wydarzeń.

Dlatego gracze niecierpliwie czekają, aż nowy Pokémon wkrótce pojawi się na wolności, bez konieczności korzystania z alternatywnych mechanizmów finansowych.

Źródło: www.bing.com