Pokémon GO Frigibax: najrzadsza pseudolegenda w Paldei

Przygotujcie się, trenerzy, ponieważ region Paldea wypuścił drugą falę Pokémonów, a jedno stworzenie już robi furorę. Mówimy o Frigibaxie i jego ewolucjach, Arctibaxie i Baxcalibur. Uwaga: będziesz chciał złapać je wszystkie.

Frigibax, rzadki Pokémon

Po pierwsze, Frigibax trafia na pierwsze strony gazet jako najrzadszy nielegendarny pokemon w grze.Poważnie, jego częstotliwość pojawiania się jest prawie tak rzadka, jak Snorlax rosnący na czas. Ponadto stworzenie to jest rekordzistą pod względem najniższego wskaźnika wylęgu z jaj o długości 10 km. Wskazówka: Frigibax będzie nadal dostępny w jajach o długości 10 km po zakończeniu wydarzenia, ale wyklucie się z niego będzie jak szukanie igły w stogu siana.

Ewolucje Frigibaxa

Załóżmy, że złapałeś Frigibax. I teraz ? Aby ewoluować Frigibax w Arctibax, będziesz potrzebować 25 Cukierków Frigibax. Chcesz iść dalej? 100 dodatkowych cukierków Frigibax pozwoli ci ewoluować Arctibax w potężnego Baxcalibura.

Baxcalibur, prawdziwa moc

Baxcalibur to nie tylko fajna nazwa; to także prawdziwy klejnot mocy. Ta ostateczna forma ma jedne z najwyższych statystyk w regionie Paldea. Jeśli chodzi o ataki, Baxcalibur używa Frost Fang i Avalanche w PvE oraz Dragon Breath, Dragon Shock i Avalanche w PvP. Krótko mówiąc, jest najlepszym niemega, niecieniowym napastnikiem typu Lodowego w grze, przewyższającym nawet Galariana Darumacho.

Inne pseudo-legendy

Dla tych, którzy nie wiedzą, termin „pseudo-legendarny” to fraza ukuta przez fanów w odniesieniu do dowolnego Pokemona z trzystopniową ewolucją. Te Pokémony często przewyższają wiele innych nie-Legendarnych Pokémonów ze względu na ich wysokie podstawowe statystyki. Oto kilka innych pseudolegend, które możesz rozpoznać:

– Dragonite, Draco, Minidraco

– Tyranitar, Ymphect, Embrylex

– Drattak, Drackhaus, Draby

– Metagross, Metang, Terhal

– Garchomp, Carmash, Griknot

– Hydreigon, Hyporoi, Solochi

– Muplodocus, Colimucus, śluz

– Ékaïser, Quartermac, Baguédan

– Korythorm, Grimalin, Fantyrm

A teraz Baxcalibur, Arctibax, Frigibax

Zatem, trenerzy, czy jesteście podekscytowani dodaniem Frigibaxa i jego ewolucji do listy Pokémon GO? A może już jesteś w trakcie polowania i próbujesz złapać jedno z tych nieuchwytnych stworzeń? Podziel się swoimi przemyśleniami i informujmy się nawzajem. Ponieważ jedyną rzeczą lepszą od złapania Frigibaxa jest zrobienie tego z pełną torbą.

Źródło: www.futuregamereleases.com