Pokémon Go Fests odkrywają się na nowo: nadchodzą nowe mechaniki

Wydarzenia Pokémon Go stale się zmieniają

Festiwale Pokémon Go i inne ważne wydarzenia Niantic to zazwyczaj sposób, w jaki programiści mogą dodawać nowe Mityczne, Legendarne i Błyszczące Pokémony do gry kolekcjonerskiej na smartfony. Niantic chce jednak zmienić swoje postrzeganie. Na Pokémon Go Fest w Madrycie 14 czerwca Dot Esports rozmawiało z dyrektorem Pokémon Go Michaelem Steranką na temat formuły Go Fest i zapytaliśmy, co wiąże się z organizacją tych wydarzeń i wyborem Pokémonów, które mają zostać uwzględnione. Podczas rozmowy Steranka był podekscytowany możliwością omówienia procesu myślowego stojącego za stworzeniem Go Fest i podzielił się tym, co jego zespół programistów planuje zrobić w przyszłości, aby wydarzenia były bardziej ekscytujące, a nie nudne. Ciągłe wprowadzanie za każdym razem nowych legendarnych lub błyszczących Pokémonów.

Nowe podejście do wydarzeń

„W tym roku wyciągnęliśmy wiele ważnych wniosków z Go Tour i stosujemy je w takich rzeczach jak Go Fast” – Steranka powiedziała Dot Esports. „Przyjrzeliśmy się formom Dialgi i Palkii w Origin i dokładnie zastanowiliśmy się, jak uczynić je szczególnie wyjątkowymi w Pokémon Go.”

Innowacyjna mechanika

Tutaj Steranka mówi o ruchach z efektem Przygody uzyskanych przez te dwa Pokémony, które po użyciu zmieniły grę. To był ważny powód, aby wziąć udział w Go Tour i coś, co wielu graczy Pokémon Go powitało z otwartymi ramionami. Następnie Steranka powiedziała, że ​​wszyscy wydawali się kochać to, co zrobili z tymi Pokémonami, czyniąc je katalizatorem nadchodzących wydarzeń. „Wiesz, kiedy myślimy o naszych wydarzeniach na żywo, daje nam to świetną okazję do podkreślenia potężnych i ekscytujących legendarnych Pokémonów, mitycznych Pokémonów… o czym naprawdę chcemy myśleć w przyszłości, tylko o tym, jak uczynić je jeszcze bardziej ekscytującymi – kontynuowała Steranka. „Na przykład mamy mechanikę fuzji, którą przedstawiamy Necrozmie podczas tego wydarzenia. »

Nadchodzą nowe mechanizmy

W przyszłości Steranka i jego zespół ds. wydarzeń w Go chcą kontynuować pomysł dodawania nowych i ekscytujących mechanik wraz z nowymi wydarzeniami i powiedzieli, że nowe mechaniki i sposoby wyróżniania tych Pokémonów w inny sposób niż ich dodawanie to „coś, co możesz spodziewamy się zobaczyć ich więcej na naszych głównych wydarzeniach na żywo w przyszłości.” » Chociaż nic nie zostało jeszcze potwierdzone, być może nadszedł czas, aby w końcu zobaczyć proponowany debiut mechaniki Z-Move i Gigantamax.

Źródło: dotesports.com