Pokémon GO Fest 2024: Marshadow, 100 Thieves i punkty Google Play w programie!

Pokémon GO Fest 2024: ekskluzywne wydarzenie, którego nie można przegapić

Pokémon GO Fest 2024 rozpoczyna się w Nowym Jorku dzięki ekskluzywnej współpracy Marshadow i 100 Thieves.

Google oferuje graczom wyjątkowe korzyści

Google umożliwia graczom korzystanie z punktów Play w celu uzyskania ekskluzywnych treści w grze, w tym spotkania z Charcadetem.

Członkowie Gold+ Play Points otrzymują dostęp do dzikiej karty, odblokowującej dostęp do towarów i atrakcji VIP na GO Fest w Nowym Jorku.

Bonusy na festiwalu Pokémon GO

Na swoim blogu The Keyword firma Google ogłosiła, że ​​gracze PoGo na całym świecie będą mogli używać swoich punktów Google Play do zdobywania ekskluzywnych treści w grach. Najważniejszą wiadomością dla trenerów Pokémon jest to, że będą mogli używać swoich punktów Play do zakupów Badania wyłącznego partnera Pokémon, które prowadzą do spotkania z Charcadetem, stosunkowo rzadkim Pokémonem typu ognistego. Pamiętaj, że ten bonus jest dostępny tylko dla graczy z Brazylii, Niemiec, Japonii, Korei Południowej, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Możesz także uzyskać tymczasowe zwiększenie swoich punktów, aby zdobyć pięciokrotnie więcej punktów, kupując coś w Pokémon GO. Te korzyści ze Sklepu Play są dostępne do 14 lipca.

Jeśli przebywasz na miejscu w Nowym Jorku, możesz uzyskać dodatkowe korzyści, jeśli jesteś członkiem Gold+ Play Points, ale musisz dołożyć wszelkich starań. Najpierw zarejestruj się, aby otrzymać dziką kartę, która odblokuje szansę na wygranie ekskluzywnych towarów i nagród lub poznanie osobistości internetowych 100 Thieves. Członkowie Gold+ mają także dostęp do gadżetów Pokémon x 100 Thieves w Google Store w Chelsea od 11:00 do 14:00 do 7 lipca.

Ekskluzywne doświadczenia VIP dla członków Play Points

Mamy nadzieję, że to dopiero początek ulepszenia programu Play Points. W maju ubiegłego roku Google wprowadził nowe bonusy dla członków Play Points w postaci ekskluzywnych gadżetów i wcześniejszego dostępu do gier. Obiecała także ekskluzywne „doświadczenia VIP” na wydarzeniach, a GO Fest będzie pierwszym z tych doświadczeń. Przebywanie z e-dziewczynami ze 100 Złodziei nie jest dla mnie doświadczeniem VIP, ale najwyraźniej nie należę do docelowej grupy odbiorców. Prawdopodobnie jednak w ten weekend zagram w Pokémon GO.

Źródło: www.bing.com