Pokemon GO Fest 2024: Google Play i 100 Thieves niespodzianek w Nowym Jorku

Pokémon GO Fest 2024 w Nowym Jorku: Ekskluzywny Marshadow i współpraca ze 100 Thieves

Pokémon GO Fest 2024 rozpoczął się w Nowym Jorku od ekskluzywnych wydarzeń, takich jak Marshadow i współpraca z 100 Thieves.

Google zezwala na wykorzystanie punktów Play do zakupu ekskluzywnej zawartości gier

Członkowie Gold+ Play Points mają dostęp do dzikiej karty oferującej towary i atrakcje VIP na GO Fest NYC.

Jeśli jesteś fanem Pokémon GO, prawdopodobnie masz już zaplanowany wielki weekend, ponieważ amerykańska część Pokémon GO Fest 2024 oficjalnie rozpoczęła się dzisiaj. Tysiące fanów Pokémon GO jest już w Nowym Jorku w poszukiwaniu swojego ekskluzywnego Marshadowa (nie martw się, będzie on dostępny na całym świecie za odpowiednią cenę), ale Niantic zawsze wydaje się mieć więcej niż jednego asa w rękawie. Wiedzieliśmy już, że współpracuje z marką e-sportową 100 Thieves przy GO Fest, ale dziś dowiedzieliśmy się, że Google, były właściciel Niantic, również szykuje niespodzianki dla fanów Pokémon GO.

Bonusy na festiwalu Pokémon GO

Na swoim blogu The Keyword firma Google ogłosiła, że ​​gracze PoGo na całym świecie będą mogli używać swoich punktów Google Play do zdobywania ekskluzywnych treści w grach. Najważniejszą wiadomością dla trenerów Pokémon jest to, że mogą wykorzystać swoje punkty Play do zakupu ekskluzywnych wyszukiwań partnerów co doprowadzi ich do spotkania z Charcadetem, stosunkowo rzadkim Pokémonem typu ognistego. Pamiętaj, że ten bonus jest dostępny tylko dla graczy z Brazylii, Niemiec, Japonii, Korei Południowej, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Możesz także uzyskać tymczasowy bonus punktów, aby otrzymać pięciokrotnie więcej punktów, kupując coś w Pokémon GO. Te korzyści ze Sklepu Play są dostępne do 14 lipca.

Jeśli przebywasz na miejscu w Nowym Jorku, możesz skorzystać z dodatkowych bonusów, jeśli jesteś członkiem Gold+ Play Points, ale musisz dołożyć wszelkich starań. Najpierw zarejestruj się, aby otrzymać dziką kartę, która odblokuje szansę na wygranie ekskluzywnych towarów i nagród lub poznanie e-osobowości 100 Thieves. Członkowie Gold+ mają także dostęp do produktów Pokémon x 100 Thieves w Chelsea Google Store od 11:00 do 14:00 do 7 lipca.

Przyszłe ulepszenia programu Play Points

Mamy nadzieję, że to dopiero początek ulepszeń programu Play Points. W maju ubiegłego roku Google wprowadził nowe bonusy dla swoich członków Play Points w postaci ekskluzywnych produktów i wcześniejszego dostępu do gier. Obiecała także ekskluzywne „doświadczenia VIP” na wydarzeniach, a GO Fest będzie pierwszym z tych wydarzeń. Spędzanie czasu z e-dziewczynami ze 100 Thieves nie jest moim zdaniem doświadczeniem VIP, ale najwyraźniej nie jestem grupą docelową. Mimo to prawdopodobnie w ten weekend zagram trochę w Pokémon GO.

Źródło: www.bing.com