Pokemon Go Eevee Spotlight Hour: data i godzina rozpoczęcia, premia, możliwe błyszczące?

Godzina uwagi Eevee w Pokemon Go: wszystko, co musisz wiedzieć

Kultowy Eevee znajduje się w centrum uwagi Godziny uwagi w Pokemon Go, a fani desperacko chcą zdobyć Eevee i wszystkie jego ewolucje. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Eevee Spotlight Hour w Pokemon Go, ze szczegółami dotyczącymi harmonogramu, bonusów, ewolucji i szans na znalezienie błyszczącego Eevee.

Data i godzina Eevee Spotlight Hour w Pokemon Go

Godzina uwagi Pokemon Go z udziałem Eevee zaplanowana jest na 9 stycznia 2024 r. od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego.

W tym czasie będziesz mógł znaleźć w pobliżu dużą liczbę spawnerów Eevee, a także będziesz miał większą szansę na przyciągnięcie Eevee za pomocą kadzideł i modułów przynęty.

Czy Eevee może być błyszczący w Pokemon Go?

Tak, Shiny Eevee jest dostępny w Pokemon Go, jednak szanse na znalezienie Shiny Eevee pozostają niezmienione i wynoszą 1 do 500 lub 0,2% w Godzinie Spotlight.

Jak zdobyć wszystkie ewolucje Eevee w Pokemon Go

Oto jak zdobyć wszystkie ewolucje Eevee w Pokemon Go: W przypadku Vaporeon, Jolteon i Flareon, jeśli którakolwiek z tych ewolucji nie jest zarejestrowana w twoim Pokédexie, będziesz musiał użyć pseudonimów Rainer, Sparky i Pyro, aby je uzyskać. W przeciwnym razie te trzy zmiany są losowe.

W przypadku Espeona i Umbreona, jeśli w twoim Pokédexie brakuje tych dwóch ewolucji, będziesz musiał użyć pseudonimów Sakura i Tamao, aby je uzyskać. W przeciwnym razie będziesz musiał przejść 10 km z Eevee, aby zdobyć Espeona w ciągu dnia i Umbreona w nocy.

W przypadku Leafeona i Glaceona, jeśli w twoim Pokédexie brakuje tych dwóch ewolucji, będziesz musiał użyć pseudonimów Linnea i Ria, aby je zdobyć. W przeciwnym razie możesz ewoluować Eevee pod atrakcyjnością drzewną, aby uzyskać Leafeona lub pod atrakcyjnością lodową, aby uzyskać Glaceona.

Wreszcie, w przypadku Sylveona, jeśli w twoim Pokédexie brakuje tej ewolucji, będziesz musiał użyć pseudonimu Kira, aby ją uzyskać. W przeciwnym razie będziesz musiał ustawić Eevee jako swojego kumpla i zdobyć 70 serc kumpli, aby ewoluować w Sylveona.

Bonusowa godzina Eevee Spotlight w Pokemon Go

Podczas Godziny Reflektorów Eevee będziesz mógł skorzystać z premii w postaci 2x Cukierków za każdy schwytany gatunek.

Jak przygotować się na godzinę uwagi Eevee w Pokemon Go

Ponieważ Godzina Spotlight Eevee trwa tylko godzinę, oto kilka krótkich wskazówek, jak przygotować się na wydarzenie:

– Użyj PokéCoins do zakupu kadzideł i modułów przynęt, aby zdobyć dodatkowych spawnerów podczas wydarzenia.
– Sprawdź, czy masz wystarczająco dużo miejsca w swoim Pokemon Storage Box, aby złapać tyle Eevee, ile chcesz.
– Upewnij się, że masz wystarczającą liczbę Poké Balli, aby złapać wiele Eevee.

Źródło: www.charlieintel.com