Pokemon Go dodaje nowego błyszczącego pokemona typu wróżka w nadchodzącym wydarzeniu

Nowe wydarzenie w Pokemon GO

Po pracowitym roku pełnym nowych dodatków Pokémon i funkcji rozgrywki, Pokemon GO rozpoczyna rok 2024, oferując graczom jeszcze więcej zawartości, z której mogą cieszyć się w styczniu. Gra uczciła początek nowego roku specjalnym wydarzeniem, w którym Rowlet pojawi się w styczniowym Dniu Społeczności, a Porygon w styczniowym Klasyku z okazji Dnia Społeczności. Niantic dodał Lycanroc w Formie Zmierzchu i doda Hisuian Typhlosion w nadchodzącym Dniu Raidu, w końcu przedstawiając wszystkich starterów Sinnoh w ich wariantach Hisui. Jednak dla graczy, którzy chcą poszerzyć swoją kolekcję o więcej Pokémonów typu Fairy, Pokemon GO ma dobrą wiadomość w postaci ogłoszenia nowego wydarzenia z udziałem tego typu Pokémonów i debiutu nowego, błyszczącego Pokémona.

Wydarzenie Dazzling Dream w Pokemon GO

Niantic ogłosiło debiut błyszczącego Cutiefly w Pokemon GO podczas wydarzenia Dazzling Dream, które rozpoczyna się 13 stycznia o 10:00, a kończy 16 stycznia o 20:00 czasu lokalnego. W tym czasie trenerzy spotkają na wolności Ribombee sprzed ewolucji, a także Clefairy, Jigglypuff, Marill, Snubbull, Cottonee, Spritzee, Swirlix, Dedenne, Morelull i Togetic. Ten ostatni przyciągnie uwagę graczy, gdyż złapanie Togetica w Pokemon GO nie jest łatwe, gdyż jest to rzadkie pojawienie się. Podczas wydarzenia pojawią się także Flabebe – trenerzy z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki uznają Flabebe za czerwone, gracze z regionu Azji i Pacyfiku znajdą kolor niebieski, a żółty dla trenerów z obu Ameryk. Bez względu na to, gdzie się znajdują, trenerzy Pokemon GO będą mieli okazję zobaczyć biało-pomarańczowego Flabebe, dwa rzadkie warianty Pokemona 6. generacji.

Gracze Pokemon GO będą mogli wykluć Togepi, Spritzee, Swirlix i Cutiefly w 7-kilometrowych jajach oraz znaleźć Alolan Vulpix, Spritzee, Swirlix, Cutiefly, Mawile i Carbink jako nagrody za ukończenie zadań Field Research. Pokemon GO da Mega Energię Mega Gardevoir i Mega Altaria oraz nagrodzi ukończenie Wyzwań Kolekcjonerskich za XP, Stardust i spotkanie z Carbinkiem, Pokemonem, który zadebiutował w zeszłym roku z Mega Diancie. Ograniczone płatne badania będą dostępne w ramach nagród z dwoma karnetami bojowymi premium, XP, pyłem gwiezdnym, dwoma kawałkami gwiazd i spotkaniami Pokemonów z motywem wydarzenia. Łapanie i wykluwanie Pokémonów podczas wydarzenia Dazzling Dream zapewni podwójny gwiezdny pył, a w sklepie w grze pojawi się nowy przedmiot awatara.

Styczeń to drugi miesiąc 13. sezonu Pokemon GO, który rozpoczął się w grudniu, a jego tematem przewodnim jest region Hisui. Rok dopiero się zaczyna, a ekscytujące wydarzenia zostały już potwierdzone, więc gracze Pokemon GO będą mieli na co czekać w nadchodzących miesiącach.

Źródło: www.bing.com