Pokémon Go dodaje do tras grę grupową, gracze są zachwyceni

Nowy wymiar Pokémon Go: połączenie Tras i gry grupowej

Trasy w Pokémon Go były jedną z największych nowości w grze w tym roku. Chociaż Trasy pozwoliły graczom cieszyć się bardziej spersonalizowaną zawartością, ich nieobecność w grze grupowej nie pozostała niezauważona. Niantic ostatecznie zdecydowało się usunąć te bariery, co zostało wdrożone po cichu. Gracze, którzy jednak odkryli tę zmianę, szybko dali znać innym za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Przed zmianą, gdy gracze korzystali z funkcji gry grupowej, trasy były automatycznie wyłączane. Biorąc pod uwagę, że gry grupowe i trasy miały być używane razem, fani argumentowali, że powinni być bardziej zachęcani do korzystania z obu podczas sesji gry.

W 2023 r. aktywne społeczności w grze miały trudności z utrzymaniem zainteresowania po tym, jak zmiany w Remote Raid Pass Pokémon Go zmieniły pewne podstawowe dynamiki, do których baza użytkowników przyzwyczaiła się od czasu blokad, związane z Covid-19. Pomimo tego, że początkowo została wydana jako rozwiązanie tymczasowe, funkcja szybko stała się ulubienicą fanów.

Teraz, wraz ze zmianami, takimi jak trasy umożliwiające graczom tworzenie własnej zawartości oraz gra grupowa umożliwiająca tworzenie instancji i dołączanie do nich, wydaje się, że klasyczna kooperacja w Pokémon Go stopniowo odzyskuje swoją atrakcyjność.

Jeśli masz już kilka tras czekających na odkrycie ze znajomymi, możesz zapoznać się z naszym przewodnikiem po grze grupowej Pokémon Go, aby dowiedzieć się, jak hostować, dołączać i korzystać z mocy gry grupowej. Przyszłe wydarzenia Pokémon Go będą mogły w coraz większym stopniu wykorzystywać tę funkcję, ponieważ zadania i zadania badawcze można wykonywać tylko w grupach, podczas gdy Trasy zapewniają, że zawsze będziesz miał coś nowego do zrobienia w grze pomiędzy stronami.

Źródło: dotesports.com