Pokemon Go: Director ogłasza niesamowite urodziny w 2026 roku

Pokémon Go: zbliża się ważna rocznica

Pokémon Go przygotowuje się do obchodów 10. rocznicy swojego istnienia w czerwcu 2026 r., a Niantic już myśli o tym, jak uczcić to ważne wydarzenie. Rzeczywiście, do 2023 roku Niantic miało już na oku dekadę Pokémon Go. Przygotowania już trwają i według Michaela Steranki, reżysera Pokémon Go, fani mogą spodziewać się czegoś niesamowitego. Przemawiając na Pokémon Go Fest w Madrycie 14 czerwca, Steranka powiedział, że 10. rocznica jest „czymś, co jest szczególnie bliskie mojemu sercu od dawna” i chociaż nie może „ujawnić konkretnych szczegółów na ten temat, mamy już w głowie pomysły ”, chciał nas poinformować, że zapowiada się niesamowicie.

Jednoczenie społeczności

Steranka wydaje się zdeterminowany, aby przywrócić graczy, którzy z jakiegoś powodu mogli znudzić się grą, mówiąc, że „tak wiele zmieniło się w grze i tak wiele poprawiono na przestrzeni czasu” oraz że „będzie tylko lepiej”. . » „Naprawdę chcemy cieszyć się tą chwilą [le 10e anniversaire] aby przypomnieć graczom lub zachęcić do ponownego wypróbowania gry” – dodał reżyser.

Pokémon Go obchodzi obecnie ósme urodziny i organizuje wydarzenie z tej okazji od 28 czerwca 2024 r. do 3 lipca. To wydarzenie uroczyste doda nowe Pokémony w kostiumach, powrót Chromatic Meltan i będzie miało więcej niespodzianek dla graczy.

Dot E-sport wspierana jest przez naszą publiczność. Kiedy kupujesz coś za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską. Dowiedz się więcej o naszej polityce partnerskiej

Źródło: www.bing.com